שרלון נשוי?  אישה, אריאנה דרמה

שרלון נשוי? אישה, אריאנה דרמה

איש נשוי? הבעיות ב ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכב שרלון מקיניסמערכת היחסים עם אם בנו, אריאנה סיירה, היה שהוא התעקש שהוא לא מוכן להתחייב לה או למשפחתם. עם זאת, כמעט שנה לאחר מכן, שרלון קיבל את המחויבות האולטימטיבית והתחתן – לאישה אחרת! המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על נישואיו של שרלון, אשתו ומה אריאנה חושבת על מערכת היחסים החדשה.

שרלון 'הטעה' את אריאנה במערכת היחסים שלהם

במהלך עונה 2 של ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן, שצולם בנובמבר 2021, אריאנה נסעה לג'מייקה כדי להכיר את בנה, אודין, לאביו בפעם הראשונה באופן אישי. היא גם קיוותה לקבל תשובה חד משמעית לגבי עתיד מערכת היחסים שלה ושל שרלון, שכן היו לה חשדות שמפעיל סירת הסיור רואה נשים אחרות מאחורי גבה.

ככל שהטיול התקדם, שרלון אישרה את דאגותיה בנוגע לנאמנותו, יחד עם הודאה כי "הטעה" את אריאנה בתחילת מערכת היחסים שלהם.

"כשרק נפגשנו, הכל היה כיף, אתה יודע, זה היה בשבילי ולא לקחתי את זה ברצינות כמו אריאנה", הוא הסביר במהלך פרק ביולי 2022. "אנחנו קשורים בגלל אודין".

באידום וידוי פרטי, שרלון הודה ש"מקסימה" את אריאנה "לחשוב" שהוא רוצה מערכת יחסים רצינית.

"ולא באמת התכוונתי לזה. אבל כשהיא נכנסה להריון, זה הסתבך", הוא המשיך. "לא יכולתי פשוט לברוח כמו שאני עושה בדרך כלל."

מתי התפצלו ב"90 יום ארוס" אריאנה ושרלון?

שרלון אישר לראשונה שהוא ואריאנה לא היו ביחד לאחר שהפך לרשמי באינסטגרם עם אישה מסתורית באוגוסט 2022 – תשעה חודשים לאחר הטיול האחרון של אריאנה לבקר אותו בג'מייקה.

מבלי לחשוף את זהותה, שרלון פשוט כתבה את הפוסט עם ההאשטאגים, #datenight, #islandlifestyle ו-#stayhumble.

בקטע התגובות, הצופים מיהרו לקחת את אמא להגנה, ואמרו לאריאנה ש"מגיע לה יותר טוב". הבוגר של TLC תפס את רוח הפוסט ונכנס לשיחה והשיב, "תודה [cuz] הוא יכול לצאת לדייטים עם $$$$ שעשה בטלוויזיה אבל לא ראה את בנו כבר שבועות או בילה כסף על אודין."

האם שרלון מקיניס, כוכבת ארוס 90 הימים, נשואה?

שרלון זעזע את המעריצים בדצמבר 2022 כשהודיע ​​שהוא נשוי.

"#mrried#mr& Mrs McInnis#islandthing#," שרלון כתבה קרוסלה של שלוש תמונות ב-15 בדצמבר. בתמונות, שרלון לבש טוקסידו כחול כשהוא חיבק באהבה את כלתו החדשה.

האם אשתו החדשה של אריאנה ושרלון מסתדרות?

בצילום מסך שנמחק מאז שפורסם בינואר 2023, אשתו החדשה של שרלון, אשלי, שלחה לכאורה לליד אילינוי הודעה ישירה ומגעילה.

אריאנה, כשהיא פרסמה מחדש את ההודעה הישירה לעוקביה שיהיו עדים לה באמצעות סטורי האינסטגרם שלה, הוסיפה, "מתי אתם חושבים שאשתו של שרלון תפסיק לעשות חשבונות מזויפים ותעזוב אותנו בשקט? זו הסיבה שאף אחד מהם לעולם לא יהיה בסביבת אודין לעולם".

קישור מקור