תאילנדים, פטריק צילומי מקלחת

תאילנדים, פטריק צילומי מקלחת

תאריך היעד מתקרב! ארוס בן 90 יום כוכב תאי רמון חגג את הגעתו הקרובה של התינוק מספר 1 עם מקלחת תינוק בהשתתפות חברים, משפחה ואפילו כוכבים לשעבר. היא ובעלה, פטריק מנדסמצפים כרגע לילד ראשון משותף לאחר שקשרו את סדרת הדגל.

"המקלחת של בייבי מנדס", כתבה היפהפייה הברזילאית, בת 25 אינסטגרם ביום ראשון, 21 באוגוסט, לצד קרוסלת תמונות של האירוע בנושא ורוד. "הכל היה כל כך מושלם. תודה לך, חברתי, לסלי, שגרמת להכל לקרות, כל פרט בכל כך הרבה אהבה".

בסדרת התמונות, האמא שבקרוב זהרה באנסמבל חתוך כתום כששיתפה תמונות מהמסיבה התוססת שכללה דיג'יי חי ופונג החתלה.

כוכבי עונה 9 לשעבר מיונה בל ו ג'יברי בל היו נוכחים באירוע החשוב. "מי ינצח, ג'ון או ג'יברי?" ת'איס התבדחה באמצעות הסטוריז שלה באינסטגרם כשתיעדה את כוכבי ה-TLC המתווכחים לשעבר זורקים יחד כדורי פינג פונג.

תאייס ופטריק עשו היסטוריה בזיכיון לצד זוג עמיתים מעונה 9, קארה באס ו גיירמו רוז'ר כששניהם הודיעו שהם מצפים לתינוק מס' 1 ביום ההצהרה.

"אנחנו כל כך נרגשים להכריז שאנחנו מביאים את התינוק הראשון שלנו!" סיפרו ההורים לעתיד אֲנָשִׁים היום הזה. "אנחנו לא יכולים לחכות להיות הורים ואנו אסירי תודה על האהבה והתמיכה של כל מי שהיה חלק מהמסע שלנו!"

פטריק ותאייס עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 9 של סדרת ה-TLC המצליחה באפריל 2022 לאחר שנפגשו כשהוא היה בחופשה בארץ הולדתה, ברזיל. עד תחילת הצילומים, השניים היו מאורסים במשך שנה ותכננו להתחתן תוך 90 יום מהגעתו של תאייס לדאלאס, טקסס, לפי הכללים של ויזה K-1.

עם זאת, פטריק נודע שתאייס לא סיפרה לאביה, קרלוס, על האירוסין והפטריארך לא היה מרוצה כששמע את החדשות. אביה הרגיש שלא ניתן לסמוך על גברים אמריקאים וחשב שהם יוצאים לנצל את הנשים הברזילאיות. למרות סירובו לברך את נישואיהם, הזוג בסופו של דבר הגיע למעבר וכעת מצפים לילדם הראשון המשותף.

המשיכו לגלול כדי לקבל מבט מבפנים לתוך המקלחת היפהפייה של תאייס ופטריק לתינוק מס' 1.קישור מקור