תאילנדים Ramone הרזיה שינוי

תאילנדים Ramone הרזיה שינוי

יחס צונן! ארוס בן 90 יום כוכב תאי רמון מתעדת את מסע השינוי שלה לאחר ירידה במשקל לאחר לידת בתה, Aleesi Ramone.

"לא דאגתי לגבי הגוף או המשקל שלי", שיתפה ילידת ברזיל, בת 26, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, וצירפה שלוש תמונות שצולמו בהפרש של ימים, המציגות את התקדמותה לאחר הלידה. "ועד היום אני לא. אכילה בריאה תחזור לאט לאט".

בעוד שהאמא הטרייה הסבירה שהיא לא הקפידה על דיאטה לאורך כל ההיריון ואכלה "הכל והרבה", הוסיפה תאייס, "התחלתי עם בערך 134 קילו או פחות ובסוף שקלתי בערך 178".

ה ארוס בן 90 יום כוכבת ובעלה, פטריק מנדס, קיבלו את ילדם הראשון ב-16 בנובמבר לאחר 23 שעות של צירים. "אנחנו המומים מאהבה לתינוקת שלנו, Aleesi!" סיפרו בני הזוג TLC Us Weekly בעקבות החדשות המרגשות. "כהורים בפעם הראשונה, היינו עצבניים לקראת הלידה, אבל התברכנו שיש לנו תינוק בריא והיא מושלמת מכל הבחינות".

רק יום אחד לפני כן, תאייס חשפה את שמה של בתה בפעם הראשונה בזמן שהעניקה למעריצים הצצה לחדר הילדים של אליסי עם פילים ורודים ולבנים.

היפהפייה הברונטית ומפתח הגוף לשעבר עשו את הופעת הבכורה שלהם באפריל 2022 בסדרת ה-TLC המצליחה לאחר שנפגשו לראשונה באפליקציית היכרויות בזמן שפטריק היה בחופשה והתחבר מחדש עם אביו בברזיל. זוג הריאליטי עשה היסטוריה בזיכיון לצד כוכבים, קארה באס ו גיירמו רוז'ר, כששני הזוגות מעונה 9 הודיעו שהם מצפים באוגוסט 2022.

לפני שילדה את בתה, תאייס הייתה דוגמנית לשעבר ובעקבות זמנה בסדרה ארוכת השנים, המשיכה וייסדה מותג ביקיני משלה. מלבד היותו ה מנכ"לית העסק שלהידועה אישיות TLC כמדגמנת עיצובים משלה.

"לפני שנתיים חלמתי את החלום הזה", היא כתבה צילום וידאו מדהים עם בגד ים לבן בן שני חלקים. "אבל ידעתי שיהיה קשה מאוד להתחיל מאפס. בזכות ההזדמנות המדהימה ש ארוס בן 90 יום נתן לי. גרמתי לזה לקרות כמו שרציתי והכל מוכן בעצמי".

המשך לגלול כדי לראות תמונות של ארוס בן 90 יום טרנספורמציה הרזיה של כוכב ת'איס רמון.קישור מקור