תאריך בכורה, זוגות ועוד

תאריך בכורה, זוגות ועוד

נשוי ממבט ראשון לוקח את החוף המערבי בפעם הראשונה! בחזרה לעונה 15, ניסוי הנישואים השנוי במחלוקת לוקח את סן דייגו שטופת השמש, קליפורניה, וחוזר עם עשרה רווקים חדשים לגמרי בתקווה למצוא את עצמם בנישואים מתמשכים.

בחזרה לתת עצות שלהם הם מומחים ותיקים למערכות יחסים הכומר קאל רוברסון ו ד"ר פפר שוורץ. בזמן ד"ר ויויאנה קולס לא תהיה בסביבה הזו כי היא שוקדת על פרויקטים אחרים, אל השדכנים הנותרים יצטרף המפיק והיועץ היחסים ההוליוודי דהון פרנקלין ופסיכותרפיסט בעל שם ד"ר פיה הולץהמתמחה בטיפול מיני וזוגי.

הסדרה עוקבת אחר הרווקים כשהם פוגשים את בן הזוג החדש שלהם בפעם הראשונה על המזבח מול המשפחה והחברים הקרובים ביותר. מירח הדבש ועד המעבר לגור ביחד, הזוגות מתעדים את זמנם בניסוי ועומדים בפני החלטה חשובה בסוף העונה… אם הם רוצים להישאר נשואים או להתגרש.

מתי כן נשוי ממבט ראשון עונה 15 בכורה?

נשוי ממבט ראשון עונה 15 חוזרת ב-6 ביולי ב-Lifetime עם בכורה מיוחדת של עונה של שלוש שעות.

לקראת הבכורה של עונה 15, "ספיישל השידוכים", המתואר על ידי הרשת כ"חקירה מעמיקה של תהליך השידוכים", ישודר ב-22 ביוני בשעה 20:00 ET.

ב-29 ביוני, קווין פרייז'ר יארח את MAFS: קיק-אוף מיוחדשיסתכל מקרוב על כל אחד מחמשת הזוגות שעומדים להתחתן עם רגעים שלא נראו קודם לכן מתהליך הבחירה וסודות שטרם פורסמו מה- נשוי ממבט ראשון מומחים", לפי Lifetime.

המשיכו לגלול כדי לראות את זוגות עונה 15 של נשואים ממבט ראשון.

קישור מקור