כריסטין בראון של נשות האחות חושפת את עתיד ה-TLC שלה על רקע פיצול קודי בראון: 'הבטחתי'

תאריך בכורה, שחקנים, פרטים נוספים

משפחה אחת גדולה ומאושרת? נשות אחות חוזר ל-TLC לעונה 18, ולמרבה המזל, המעריצים יראו את כל ארבע הנשים הראשיות, כריסטין בראון, מרי בראון, רובין בראון ו ג'נל בראוןשוב על המסך לצד הפטריארך המשפחתי קודי בראון. למרות שעזבה את בעלה לשעבר ואת המשפחה הפוליגמית, כריסטין אישרה שהיא עדיין חלק מהצוות. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על נשות אחות'עונה 18!

מתי 'נשות אחיות' עונה 18?

תאריך הבכורה של סדרת הריאליטי המצליחה טרם נחשף. עם זאת, כריסטין אישרה באמצעות אינסטגרם שהיא כבר החלה לצלם בנובמבר 2022.

"סוף סוף אני מצלם בבית שלי בסולט לייק!!" היא כתבה פוסט סלפי באותו חודש. "כל כך מתרגש! #אחיות #צילומים #התחלות חדשות".

חודשיים לפני כן, עונה 17 עלתה לראשונה ב-11 בספטמבר.

מי בקאסט של 'נשות האחיות' עונה 18?

לאחר שכריסטין וקודי הודיעו על פרידתם בנובמבר 2021, לא היה ברור אם היא תישאר חברת צוות ב- נשות אחות.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו, וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה אז כריסטין באמצעות אינסטגרם. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

למרות שהצמד ציינו שהם יישארו "נוכחות חזקה" זה בחייו של זה, עונה 17 פרקה את הדרמה הנפיצה שהתרחשה בתוך משפחת בראון לאחר עזיבתו של שגריר פלקסוס.

"הסכמתי להיות אישה אחות, אבל הסכמתי להיות אישה שווה", אמרה כריסטין במהלך וידוי, בהתייחסה לאמונתה שקודי העדיף את האישה הרביעית רובין על פניה.

כתוצאה מכך, הנשים היו מסוכסכות זו עם זו לאורך רוב העונה, במיוחד רובין וכריסטין. לא רק זה, אלא שגם קודי לא התאפק בלחלוק את רגשותיו לגבי אובדן אחד מבני הזוג הרוחניים שלו.

"אני לא רוצה לראות את כריסטין לעולם", אמר קודי בכעס בפרק אחד. "אני לא רוצה לחשוב עליה. אני לא רוצה לעקוף את הבית הזה שוב לעולם ולהתאבל על זה. אני לא רוצה לשבת ולהיות במקום הזה שוב. אני לא רוצה להתעסק בזה בכלל".

כתוצאה מכך, המעריצים תהו אם הפרידה של כריסטין מקודי פירושה שהיא לא תצלם יותר את הסדרה.

עם זאת, אישרה האחות לשעבר בראיון בנובמבר 2022 עם בידור הערב שהיא בחרה להישאר בתוכנית.

"הבטחתי לקודי ולכל השאר שאשאר איתם נשות אחות כל עוד יש לנו את ההצגה רק כדי להיות הוגנים", אמרה כריסטין. "זה מה שהמשפחה שלנו עושה כל כך הרבה זמן. אני מרגיש שזה יהיה חוסר נאמנות אם אני, אתה יודע, אחליט לא להיות חלק מהתוכנית".

במה תתמקד 'נשות אחיות' עונה 18?

עונה 18 ככל הנראה תעקוב אחר האופן שבו שאר הבראון מסתגלים לחיים לאחר היציאה של כריסטין ויתעמקו במעבר שלה מאריזונה ליוטה.

קישור מקור