תאריך הלידה של אבי דוגר לתינוק מספר 2 עם ג'ון דיוויד דוגר

תאריך הלידה של אבי דוגר לתינוק מספר 2 עם ג'ון דיוויד דוגר

משפחה נכנסת בת 4 נפשות! ג'ון דיוויד דוגר ואשתו, אבי דוגר, מצפים רשמית לתינוק מספר 2, אבל מתי תאריך הלידה של כוכבת הריאליטי ההריונית? הזוג פרסם את ההכרזה החשובה בזמן שחגג את יום האם ביום ראשון, 8 במאי.

"לילדה הקטנה שקוראת לי אמא, ולילד הקטן שלנו שיבוא בסוף הקיץ, אני אוהב אותך לנצח!" אבי, 30, כיתוב an תמונה באינסטגרם על החשבון המשותף של בני הזוג כשהיא מציגה את הבייבי באמפ שלה בשמלה ורודה זורמת תוך שהיא מחזיקה ידיים עם בתה, גרייס אנט דוגר.

שמועות עלו על הריון אפשרי כאשר משתמש Reddit נתקל בחשבון Pinterest של אבי בפברואר 2022 והבחין ב סומך על לאלום היה לוח שכותרתו "ורוד או כחול". אמא שלה, שריל ברנטבמקרה עקב אחר הלוח שהציג מגוון רעיונות להכרזת תינוקות. באותה תקופה, אבי "אהבה" מספר מושגים של מקלחת לתינוקות, כולל נושא אפשרי של דבורת בומבוס.

זו לא הייתה הפעם הראשונה שהמעריצים שיערו שהזוג מוסיף למשפחתם. לאחר שאבי העלתה פוסט ליום השנה בנובמבר 2021, שכתבה "זה היה יום נישואים שמח", כמה מעריצים לקחו את המילה "שמח" באותיות רישיות כרמז שיש דברים גדולים יותר.

"החושים העכבישים של Duggar שלי מעקצצים", הגיב אז משתמש Reddit נפרד. "בהתבסס על לא יותר מאשר האותיות הגדולות בכיתוב, אני הולך לומר שהשניים האלה מצפים."

ג'ון דיוויד, 32, ואבי, שנישאו בנובמבר 2018, קיבלו את בתם הראשונה, גרייס אנט דוגר, בינואר 2020.

באוקטובר 2021, המשפחה עמדה בפני הפחדה גדולה כאשר ג'ון דיוויד התרסק במטוס ה-Piper PA-30 שלו לאחר שנגמר לו הדלק בווייברלי, טנסי. באותו זמן, משרד השריף של מחוז האמפרי אישר את ההתרסקות בקשר אבל יכול היה רק ​​לחשוף שמשפחה מארקנסו הייתה מעורבת. ג'ון דיוויד ואבי גרים בספרינגדייל, ארקנסו.

בדוח תאונה שהגיע לידי בקשר, המסמך חשף שהיו שני אנשים נוספים (מאוחר יותר אושרה שהם אשתו אבי ובתם, גרייס) על סיפון המטוס בעל שישה מושבים. ג'ון דיוויד ואבי, שניהם טייסים, שברו את שתיקתם על ההתרסקות המפחידה בינואר 2022.

"נחיתת חירום או כל סוג של התרסקות מטוס זה דבר מפחיד, אבל זה בדיוק מה שהטייסים מאומנים אליו", אמרו השניים בהצהרה שהגיעה לידי סלבאז. "אנחנו כל כך אסירי תודה על הגנתו של אלוהים, מכיוון שכולנו הסתלקנו ללא פציעות כשזה קרה באוקטובר האחרון. אנחנו כל כך מעריכים את האהבה והאכפתיות שרבים כל כך הביעו כלפינו!"קישור מקור