תאריך יעד, סרוגייט, פרטי הריון

תאריך יעד, סרוגייט, פרטי הריון

קלואי קרדשיאן מצפה לילדה השני עם האקס טריסטן תומפסון באמצעות פונדקאית, בקשר אושר בעבר ביום רביעי, 13 ביולי. "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אמר נציג של קלואה בקשר. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה". הנה כל מה שאנחנו יודעים על הילד השני שלה בדרך, כולל תאריך היעד, הפונדקאית שלה וכל פרטי ההריון.

מתי תאריך הלידה של התינוק מספר 2 של קלואה קרדשיאן וטריסטן תומפסון?

בהתחשב בעובדה שהילד של בני הזוג לשעבר הוה בנובמבר, תאריך הלידה שלהם מגיע בקרוב. TMZ, שהייתה ראשונה לדווח על המייסדת Good American שמצפה לילדה השני, דיווחה שהלידה "בקרבה".

האם קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון חוזרים ביחד בין תינוק מספר 2?

למרות התינוק שבדרך, כוכב הריאליטי ושחקן ה-NBA נותרו אקסים. "קלואי וטריסטן לא חזרו להיות ביחד ולא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת", אמר מקור בקשר.

לאחר שעזב את זה לתמיד, קלואה יוצאת כעת עם משקיע פרטי. "אחרי המון חשבון נפש וטיפול, קלואה הפסיקה לתת לעבר לשלוט בעתידה ואומרת שהיא סוף סוף במקום נהדר", אמר בעבר מקורב נפרד. בקשר של מערכת היחסים החדשה שלה. "להיות במערכת יחסים עם טריסטן הייתה עקומת למידה אחת גדולה עבור קלואי. היא יצאה מ-True מהקשר, אז היא לא מתחרטת על כך. זה לקח קצת זמן, אבל היא התגברה על הבגידה והכאב שהוא העביר אותה ומוכנה לתת אמון ולאהוב שוב."

מי היא הפונדקאית של קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון לתינוק מספר 2?

לא ברור מי הפונדקאית שלהם. "התינוק נולד באמצעות פונדקאית לפני שנחשף לקלואי ולציבור שטריסטן יולד תינוק עם מישהו אחר בדצמבר", הוסיף מקורב. המקור מתייחס לילד שטריסטן קיבל בדצמבר 2021 עם מאמן אישי מראלי ניקולס.

בעוד שמרלי ילדה את ילדו השלישי, בן בשם תיאו, טריסטן הכחיש שהוא האב בהתחלה, לפני שחזר בו מאוחר יותר מהכחשתו ואישר שהוא האב לאחר שבדיקת אבהות הוכיחה זאת.

טריסטן ומראלי הרות את הילד במרץ 2021, שהיה כשטריסטן עדיין היה במערכת יחסים רומנטית עם קלואה.

האם טריסטן תומפסון שבר את שתיקתו על תינוק מספר 2 עם קלואי קרדשיאן?

הפאוור פורוורד של שיקגו בולס שמר על שתיקה בעניין הילד הקרוב שלו, שאותו הוא יחלוק עם האקסית שלו שוב ושוב.

קישור מקור