תאריך שחרור בכלא ג'וש דוגאר נחשף: כשהוא פנוי

תאריך שחרור בכלא ג'וש דוגאר נחשף: כשהוא פנוי

ג'וש דוגר יש רשמית תאריך בלוח השנה לצפות לו כאשר עונש המאסר שלו יסתיים. למרות שהורתה לבלות 12.5 שנים מאחורי סורג ובריח, תאריך השחרור שלו מתוכנן ל-12 באוגוסט 2032, לפי הלשכה לבתי הכלא, כלומר הוא יבלה קצת יותר מ-10 שנים בכלא ב-FCI Seagoville בטקסס. בקשר למד באופן בלעדי.

כוכב הריאליטי לשעבר הועבר ל-FCI Seagoville ליד דאלאס ב-24 ביוני כדי להתחיל לרצות את עונשו בגין סעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים. הוא שוכן במרכז המעצר של מחוז וושינגטון בארקנסו מאז שחבר המושבעים חזר עם פסק דין אשם במשפט פורנוגרפיית ילדים שלו ב-9 בדצמבר 2021. אותו חבר מושבעים מצא את ג'וש אשם בסעיף אחד שֶׁל להחזיק פורנוגרפיית ילדיםאשר שופט ירד מאוחר יותר בגזר הדין שלו ב-25 במאי 2022.

אב לשבעה היה צפוי לעד 20 שנות מאסר, וזה מה שהתביעה ביקשה בשל "ניצול מיני קודם של מספר קטינים" ו"המאמצים יוצאי הדופן שדגר נקט כדי להשיג ולצפות בחומרי התעללות מינית בילדים (CSAM), אופי ה-CSAM שהשיג וצפה, מאמציו להסתיר את התנהגותו הפלילית וסירובו לקחת אחריות על או להכיר בהתנהגות הפלילית שלו".

צוות ההגנה של ג'וש טען לעונש קל יותר, תוך ציון שמעולם לא הואשם או הורשע בפשע בעבר, וכי הוא מקבל עונש "די, אך לא גבוה מהנדרש".

לא ברור מדוע ג'וש לא מרצה את 12.5 שנות המאסר המלאות שגזר השופט טימותי ברוקס, אבל זה יכול להיות כרוך בזמנו שכבר ריצה מאחורי סורג ובריח בארקנסו. כמו כן, אסירים פדרליים חייבים לרצות 85 אחוז מעונשם, מה שיכול גם להסביר מדוע הוא יוצא מוקדם מהצפוי.

עדיין יהיו 10 שנים ארוכות בכלא לג'וש. אסור לו ביקורי זוגיות עם אשתו, אנה דוגר, והמגע הפיזי היחיד המותר יהיה "לחיצות ידיים, חיבוקים ונשיקות (בטוב טעם)" בתחילתו ובסיומו של כל ביקור. ג'וש יורשה רק ארבע שעות של ביקורים בחודש.

לשעבר 19 ילדים וספירה כוכב "מבוהלת מהכלא", אמר מקור בקשר באופן בלעדי כשג'וש התחיל את גזר דינו. "למרות שסיגווויל היא בעלת אבטחה נמוכה ואינה ידועה באלימות כלפי אסירים, זה קורה", הוסיף המקורב לגבי המתקן, המאכלס כיום יותר מ-1,700 אסירים. "והוא נכנס למה שעמיתים פושעים ואסירים בזים: עבריין מין ילדים". המקור הוסיף: "אף אחד כאן לא מרחם עליו".

קישור מקור