אחיותיה של קלואי קרדשיאן טורפות את טריסטן תומפסון על רקע שערוריית אבהות: 'בגידה שלא נגמרת'

תגובתו של טריסטן תומפסון לדייטים של קלואי קרדשיאן שוב

יש חרטות? טריסטן תומפסון "מרגיש שהוא ממש נמאס לו" עם האקס קלואי קרדשיאןאומר מקור בלעדית בקשר.

"זה מדאיג את טריסטן לראות את קלואה ממשיך הלאה ויוצא שוב" בעקבות שערוריית האבהות המתוקשרת של הספורטאי המקצועי עם מראלי ניקולסמוסיף המקורב.

בינואר, טריסטן, 31, אישר שהוא הוליד ילד עם Maralee, 31, בזמן שהיה עדיין במערכת יחסים עם קלואה, 37. "אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בצורה ידידותית", כתב אז כוכב ה-NBA באמצעות אינסטגרם. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

Broadimage/Shutterstock

טריסטן המשיך להתנצל בפומבי בפני קלואה, איתה הוא חולק בת בת 4 תומפסון אמיתי. "זה לא מגיע לך. אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. אתה לא ראוי לדרך שבה התייחסתי אליך לאורך השנים", כתב יליד קנדה למייסד Good American.

"מעשיי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך", טריסטן, שגם חולק את הבן פרינס בן ה-5 עם האקס ג'ורדן קרייג, בטוח. "בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

מאז, הלהבות לשעבר, שהתחילו לצאת ב-2016, "נותרות אחות ידידותיות", אומר המקור, וציין ש"רוב" השיחות של קלואי וטריסטן "עוסקות נכון".

באשר לאפשרות ליישב את מערכת היחסים ביניהם, "הספינה ההיא הפליגה", מסביר המקורב. "קלואה התרחקה מטריסטאן ולעולם לא תחזיר אותו רומנטית".

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים alum יוצאת כעת עם משקיע פרטי אקוויטי מסתורי, על פי דיווח מ-21 ביוני מאת E! חֲדָשׁוֹת. האאוטלט גם טען שהזוג החדש שהוטבע הוצג על ידי אחותו של קלואה קים קרדשיאן.

עם זאת, ימים קודם לכן, קלואה הבהירה שהיא רווקה לאחר שטיפ אנונימי של Deuxmoi הציע שהיא פוגשת "שחקן NBA אחר".

"אני לא יוצא עם נשמה," ה קרדשיאנס האישיות הגיבה. "אני שמח להתמקד בבתי ובעצמי לזמן מה."

קישור מקור