תגובת קריאת משטרת בריטני ספירס: תגובת בדיקת רווחה

בתנאים שלה. בריטני ספירס הגיבה בפומבי לבדיקת הרווחה של המשטרה שכמה מעריצים קראו לה זמן קצר לאחר שכוכבת הפופ מחקה את חשבון האינסטגרם שלה.

"כפי שכולם יודעים, המשטרה נקראה לביתי על סמך כמה שיחות טלפון מתיחה", כתב האמן "תן עוד" בן 41 באמצעות טוויטר ביום חמישי, 26 בינואר. "אני אוהב ומעריץ את המעריצים שלי, אבל הפעם, הדברים הלכו קצת רחוק מדי, ונפלה לפרטיות שלי. השוטרים מעולם לא נכנסו לביתי, וכשהם הגיעו לשער שלי, הם הבינו מהר שאין בעיה ועזבו מיד".

בריטני הסבירה אז שהיא "הרגישה כמו [she] הדליקו והציקו" לאחר שפרסמו החדשות על התקרית.

"במהלך התקופה הזו בחיי, אני באמת מקווה שהציבור והמעריצים שלי, שכל כך אכפת לי מהם, יוכלו לכבד את הפרטיות שלי קדימה", סיכמה. "כל האהבה, ב."

טוויטר

הציוץ של בריטני הגיע יומיים לאחר שהרשויות יצרו קשר על ידי מעריצים מרובים שטענו שהם מודאגים מהאמנית "טוקסית" מכיוון שחשבון האינסטגרם שלה נמחק.

"אני יכול לאשר שאכן קיבלנו טלפונים למשלוח שלנו, ובעצם, אני יכול לאשר שאנחנו לא מאמינים שבריטני ספירס נמצאת בשום סוג של נזק או סכנה כלשהי", אמר דובר משרד השריף של מחוז ונטורה עמוד שישי ביום רביעי, 25 בינואר.

למרות שבריטני מחקה את חשבון האינסטגרם שלה יותר מפעם אחת בעבר, מספר משתמשי TikTok הביעו את דאגתם כלפיה ביום שלישי, 24 בינואר.

"התקשרתי כי אני מודאג מהבטיחות הפיזית של תושב באזור שלך", אמרה משתמשת מדיה חברתית, שהזדהתה ככריסטינה, בסרטון חי של TikTok ששותף על ידי כמה שקעים. "הייתה פעילות חשודה באינטרנט ועכשיו החשבון שלה נמחק."

אדם אחר שגם עלה לאוויר ב-TikTok כתב את הקליפ שלו, "אם אנחנו טועים, אני מעדיף לטעות מאשר לעשות כלום בכלל."

מוקדם יותר החודש עלה דיווח שטען כי נראה שבריטני עוברת "התמוטטות" במסעדה עם בעלה, סם אסגראני.

ב-14 בינואר, TMZ דיווח כי בעלה של בריטני, 28, איתו התחתנה ביוני 2022, "יצא בסערה" ממסעדת סן פרננדו ואלי, קליפורניה, שעל פי הדיווחים סעדו בה. עם זאת, סם פנה לרשתות החברתיות כדי להתייחס לכאורה לתקרית על ידי שיתוף הודעה דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ב-16 בינואר, וכתב: "אל תאמינו למה שאתם קוראים באינטרנט, אנשים."קישור מקור