תוכניות יום ההולדת של אנה דוגר על רקע גזר הדין של ג'וש דוגר בכלא

שמירה על פרופיל נמוך. אנה דוגר "תשכב נמוך" ליום הולדתה ה-34 בין בעלה ג'וש דוגרעונש מאסר של, אומר מקורב בקשר באופן בלעדי.

"אני יודע שהיא הוזמנה לצאת, להשאיר את הילדים בבית עם חמותה מישל או הוריה, אבל אני לא חושב שזו תוכנית מוגדרת", אומר המקור. "זה אמור להיות בילוי קליל של בנות."

חדשות Livensing/ MEGA

עורך דינו של ג'וש לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

אנה, שיום הולדתה הוא 23 ביוני, עומדת לצד המושבע לשעבר 19 ילדים וסופרים מככב גם אחרי הוא נידון ליותר מ-12 שנות מאסר בעקבות נמצא אָשֵׁם בגין אישומים של קבלה והחזקה התעללות מינית בילדים חומר בדצמבר 2021. האישום האחרון בוטל במהלך הדיון בגזר הדין.

כוכבי TLC חולקים שבעה ילדים, לאחר שקיבלו את פני התינוק הצעיר שלהם לפני משפטו של ג'וש באוקטובר 2021.

"פגוש את מדיסון לילי דוגר הקטנה!" אנה כתבה באינסטגרם חודש לאחר לידתה של הבת מדיסון.

ג'וש ואנה נפגשו ב-2006 וקשרו את הקשר שנתיים לאחר מכן. בנוסף לתינוק מספר 7, הם חולקים גם את מקינזי, 12, מייקל, 11, מרקוס, 8, מרדית', 6, מייסון, 4 ומריאלה, 2.

מוכר המכוניות לשעבר נעצר באפריל 2021 לאחר שפורנוגרפיית ילדים התגלתה במחשב במקום עבודתו ושוחררה מאוחר יותר בערבות. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר התעללות מינית בילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019", לפי הודעה לעיתונות שחלקה משרד התובע של ארצות הברית במחוז המערבי של ארקנסו באותה עת.

למרות האישומים ועונש המאסר של בעלה, אנה המשיכה בכך לעמוד לצד ג'וש מכיוון שהיא "לא רואה בגירושים אופציה", מקורב נפרד סיפר בקשר במאי 2022.

"חלק מקרובי משפחתה רוצים אותה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", הוסיף הגורם.

למרות שאנה עדיין לא התייחסה בפומבי לבעיות המשפטיות של ג'וש מאז גזר דינו, הוריו של ג'וש, ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגרשברו את שתיקתם בהאשמותיו בהצהרה ביולי 2021.

"אנו מעריכים את המשך התפילות שלך עבור המשפחה שלנו בזמן הזה. ההאשמות המובאות היום נגד יהושע חמורות מאוד". הם כתבו בבלוג המשפחתי שלהם. "זו תפילתנו שהאמת, לא משנה מה היא, תצא לאור, ושכל זה ייפתר בזמן. אנחנו אוהבים את ג'וש ואנה וממשיכים להתפלל למען המשפחה שלהם".

קישור מקור