תינוקייה פריס הילטון: בגדי מעצבים, רהיטים של הבן

מתאים למלך! פריס הילטון הוציא "מיליון דולר לפחות" בחדר הילדים של בנה התינוק הכולל "חדר ארונות משלו מלא במאות בגדי מעצבים, בדיוק כמו אמא שלו", אומר מקורב בקשר באופן בלעדי.

"זה סגנון פריז טיפוסי – יקר ומוגזם עם נגיעות של זהב – אבל היא שמרה על זה קלאסי!" המקור חושף על חדר התינוק שלה.

פאריס "הוציאה הון על מעצבי הפנים המובילים של לוס אנג'לס" כדי להפוך את חדר הילדים ל"פשוט מושלם", ממשיך המקורב ומוסיף שהחדר בביתה בהוליווד היה מוכן הרבה לפני לידת התינוק.

היזמית הודיעה על הולדת ילדה הראשון עם בעלה קרטר רום – אותו הם קיבלו בברכה באמצעות פונדקאית – ביום שלישי, 24 בינואר.

פריס, בת 41, שיתפה את החדשות שהיא הפכה לאם בפוסט באינסטגרם שבו נראה ידו הקטנטנה של בנה אוחזת באצבעותיה המטופחות. היא כתבה בכיתוב, "אתם כבר אהובים מעבר למילים", עם אימוג'י לב כחול. החיים הפשוטים אלום לא חשפה את שמו של בנה או את התאריך שבו נולד נכון לפרסום.

חבר ותיק קים קרדשיאן הביעה במהירות את התרגשותה מהאמא הטרייה, לספר לחברה שלה, "כל כך שמח בשבילכם!!" בתגובות, בעוד אמא שלה קריס ג'נר כתב, "כל הכבוד איזו ברכה!!!!! אנחנו אוהבים אותך!!!!"

"פאריס וקרטר באמת מעולם לא היו מאושרים יותר מאז שבנם נולד והם בפסגת העולם!" המקורב חושף על ההורים הטריים.

"התינוק מיוחד במיוחד לזוג בגלל המסע הארוך שהם עברו כדי להביא את צרור השמחה שלהם לעולם", אומר המקור נוסף בקשר של המסע של פריז לאמהות.

ה זו פריז כוכבת חשפה בעבר במספר ראיונות שהיא עברה הליך של שאיבת ביצית ועברה עבר IVF לפני חתונתה בנובמבר 2021 עם קרטר, 41.

"הייתי רוצה ילד וילדה תאומים רק כדי, כמו, לקבל את שניהם… אבל אני אוהב את זה או תאומות כי אני אוהב בנות", בישול עם פריז כישרון הסביר ב-"The Bellas Podcast" באפריל 2022, וציין כי בני הזוג היו תוכניות למשפחה גדולה. "אנחנו רוצים כמו שלושה או ארבעה. אבל מה שיקרה, קורה".

אמא של פריז קתי הילטון רמזה באוקטובר 2022 שהיא עשויה יש נכד בדרך. ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב, 63, סיפר סגנון חיים בזמן שהשתתפה ב-DIRECTV Wives Night Out שלבתה "לחלוטין" היו ילדים בעתיד והיא מתכננת להרחיב את משפחתה "בקרוב".

קישור מקור