תמונות בגד הים הסקסיות של דוגמנית העל

תמונות בגד הים הסקסיות של דוגמנית העל

פורשת כנפיים! אם יש מישהי שיודעת לנענע ביקיני בביטחון, זו דוגמנית-על ג'יזל בונדשן. הפצצה הברזילאית עיטרה את העטיפות של אָפנָה, יריד ההבלים, GQ ו פורבס ועבדה להיות אחת הדוגמניות בתשלום הגבוה ביותר בעולם עם שווי נקי צפוי של 400 מיליון דולר, על פי שווי נקי של סלבריטי.

הדוגמנית האגדית עשתה את הופעת הבכורה שלה במסלול ב-1998 עבור אלכסנדר מקווין לאחר 42 ביקורים מפורסמים שלא מוצלחים. יליד דרום ברזיל שלט במסלולים בתחילת שנות ה-2000 ואף היה לו שובר לב לאונרדו דיקפריו על זרועה. אמנם זה נראה כמו ה שיעורים: הדרך שלי לחיים בעלי משמעות לסופרת היה הכל ביחד, היא פתחה על סבלה מחרדה משתקת והתקפי פאניקה.

"מבחוץ, זה נראה כאילו יש לי הכל והייתי רק בן 22. מבפנים הרגשתי כאילו הגעתי לשפל", סיפרה השחקנית ווג הבריטי ביוני 2022. "התחלתי את היום שלי עם פרפוצ'ינו מוקה עם קצפת ושלוש סיגריות, ואז שתיתי בקבוק יין כל ערב. תאר לעצמך מה זה עשה לי בראש".

לאחר המלצה של חבר, הדוגמנית יצאה לגמילה וגזרה סוכר, דגנים, מוצרי חלב, קפאין, אלכוהול וסיגריות. "אני זוכר שהוא אמר, 'טוב, אתה רוצה לחיות?' זה היה כל כך פשוט," היא המשיכה. עד היום שולטים הרגלי האכילה הנקיים של הדוגמנית והיא מתעוררת באדיקות ב-5 בבוקר כדי לתווך ולהתאמן.

"אני חושב שאני מרגיש טוב יותר בשנות הארבעים לחיי מאשר בשנות העשרים לחיי ולא רק פיזית, כי אומרים לכולנו שהחיים נגמרו בגיל 40 ואני מרגיש שאני רק מתחיל", השטן לובש פראדה הוסיפה שחקנית.

הדוגמנית המשיכה ליצור אימפריה, כשהיא הפנים של מותגים רבים כמו שאנל וקרולינה הררה, ויצרה חיים עם בעלה, אחד השמות הידועים בכדורגל, טום בריידי. בני הזוג A-list חולקים את הבת ויויאן לייק ובנג'מין ריין. הדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט מחשיבה את עצמה גם כ"אמא בונוס" לבן ג'ון "ג'ק" אדוארד ש-MVP של ה-NFL חולק עם האקסית שלו ברידג'ט מוינהאן.

"אני לא חושב שמערכות יחסים קורות סתם; זה אף פעם לא האגדה שאנשים רוצים להאמין שכן. צריך עבודה כדי להיות ממש מסונכרן עם מישהו, במיוחד אחרי שיש לך ילדים", אמרה על מערכת היחסים שלה עם אלופת הסופרבול השבעה. "הפוקוס שלו הוא על הקריירה שלו, שלי הוא בעיקר על הילדים. ואני מאוד אסיר תודה שהוא נותן לי לקחת את המושכות לידיים בכל הקשור למשפחה שלנו. הוא סומך על ההחלטות שלי".

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הסקסיות ביותר של ג'יזל בונדשן!

קישור מקור