תמונות בגד ים של קתרין מקפי: תמונות הביקיני הלוהטות שלה

תמונות בגד ים של קתרין מקפי: תמונות הביקיני הלוהטות שלה

קתרין מקפי לא רק שיש לו קול שעוצר חדר אלא גם בעל יופי מדהים להפליא. היא זכתה לתהילה לאומית לאחר שהגיעה למקום השני במהלך העונה ה-5 של אמריקן איידול ב-2006 ומאז קיבל תפקידים בסרטים ובברודווי. בימים אלה, היא מרבה לטייל בעולם עם בעלה דיוויד פוסטר וגורם לכולנו לקנא בה מרהיבה תוכן ביקיני לחופשה.

בני הזוג קיבלו את פני בנם, רני, בפברואר 2021 וקתרין נכנסה במהירות לכושר לאחר הלידה. היליד הקנדי שיבח את אשתו על מבנה הגוף המדהים שלה על ידי פרסום תמונה של קארי מככב בבגד ים ושואל, "איזה מותק?" המבקרים הטיחו את המלחין המפורסם על הערותיו, שהובילו את ארנב הבית שחקנית להגן על בעלה.

"אנשים שמתחרפנים ממה שבעלי כתב ברצינות מקבלים חיים… תפסיקו להיעלב כל כך ממה שאנשים מפרסמים שאין להם השפעה על החיים שלכם ותמשיכו הלאה", היא כתבה את תמונת בגד הים שלה מדצמבר 2021 תוך שהיא חשפה שהיא התמודדה עם משקל משתנה מאז שנות ה-20 שלה. "אולי כדאי שתהיה לך יותר גישה של כמו, נניח… 'אוי זה נחמד שהוא חושב שאשתו לוהטת'." אני לא יכול עם החברה הרגישה מדי הזו כרגע".

למרות שהיא שמרה על דמות פוסט-תינוקית ראויה לציון, ה בחלומות שלי כוכבת נאבקה בגופה המשתנה לאורך כל ההריון ולאחר הלידה. היא הייתה פתוחה לגבי המאבקים הבריאותיים שלה לאחר שהודיעה שהיא נאבקת בבולמיה במשך חמש שנים.

"למרות שאתה יודע שהגוף שלך עומד להשתנות, ואתה מצפה שאם אתה מישהו שיש לו בעיות שליטה בגוף שלך, מבחינה פסיכולוגית, הוא פשוט עושה משהו אחר", אמרה במהלך אינסטגרם לייב בפברואר 2022.

"זה שיחק לי קצת בראש. איבדתי שליטה וחזרתי לגרסה הישנה והמופרעת הזו של עצמי, וזה היה מרגיז כי רק רציתי ליהנות מהתינוק שלי".

בנוסף להיות אמא ובדרן, קתרין לאחרונה שיתפה פעולה עם מותג החזיות MINDD והשיקה קולקציה ידידותית לסביבה הכוללת חזיות, תחתונים ובגדי גוף. זמרת "לילה ויום" קידמה את הקולקציה באופן פעיל באינסטגרם שלה באמצעות סדרה של דיוקנאות בצד החוף.

"אני אמורה לעבוד עם חברת חזיות שנוסדה על ידי נשים שמחויבות עמוקות לקיימות", היא כתבה את הודעתה באפריל 2022. "היה לי פיצוץ כזה באוקיינוס ​​השקט ואני כל כך אסיר תודה לארגונים כמו @Oceana על כל מה שהם עושים כדי לשמר אותו."

המשך לגלול כדי לראות קתרין תמונות הביקיני הכי לוהטות של מקפי!

קישור מקור