תמונות ביקיני יסמין פינדה של ארוסה ל-90 יום: תמונות בגד ים

תמונות ביקיני יסמין פינדה של ארוסה ל-90 יום: תמונות בגד ים

ביקיני מותק! ארוס בן 90 יום כוכב יסמין פינדה מעולם לא התביישה להתהדר בגוף החוף שלה ברשתות החברתיות.

אישיות הטלוויזיה חולקת באופן קבוע תמונות שלה מתנדנדת בגדי ים חושפניים עם עוקביה באינסטגרם.

יסמין גאה בגופה והייתה פתוחה לגבי העבודה שנלווית לשמירה על מבנה הגוף שלה בסטנדרטים שלה, כולל ניתוחים פלסטיים.

ביוני 2022, היפהפייה הפנמה תפסה אותה ערוץ יוטיוב כדי לפרט את חוויותיה בכניסה מתחת לסכין. "תמיד אהבתי את הגוף שלי, לפני ניתוח פלסטי ואחרי ניתוח פלסטי", הסבירה האם לשניים. "הדברים שעשיתי לגוף שלי הם לא בגלל שאני שונא את הגוף שלי… אני רק רוצה לשפר היבטים מסוימים על עצמי."

יסמין הודתה שהיא מהססת לבצע שינויים דרסטיים בפניה לפני שתפרט את ההליך הקוסמטי הראשון שלה. "הפעם הראשונה שאי פעם שיניתי את הגוף שלי הייתה ב-2016 וקיבלתי הגדלת חזה", היא אמרה, והסבירה שהיא הייתה בתת משקל ומדוכאת באותו זמן והרופא שלה המליץ ​​על גודל 500 סמ"ק.

"ממש לא יכולת לראות שום הבדל בין החזה של גבר לשלי, [it] היה כמעט אותו דבר", התבדח כוכב הריאליטי בסרטון היוטיוב. "הייתי בשלב [where] רציתי את הגוף הנקמה שלי. נפרדתי מבעלי לשעבר אחרי שהוא בגד בי… הכניס את האישה השנייה להריון ורציתי לשנות את עצמי".

בנוסף, ילידת מרכז אמריקה נפתחה לגבי מחשבותיה על מילוי שפתיים. "עבור אנשים מסוימים, זה יותר מדי אבל בשבילי זה טוב ואני אוהבת אותם", המשיכה. "לא היו לי שפתיים אז רציתי להרגיש איך זה מרגיש שיש לי שפתיים?! זה כל כך נפלא, אני אוהב את זה… ועשיתי את זה כי אני רוצה את זה."

יסמין מתכננת כעת לעבור למיאמי, פלורידה, עם הארוס שלה, ג'ינו פאלאצולו. "לפי ג'ינו, זה יותר דומה לזה [Panama flag emoji] מאשר מישיגן. הוא יודע שאני שונא מזג אוויר קר. אני ילדת קיץ", שיתפה היפהפייה הברונטית על ביתה שבקרוב.

ברגע שהיא תעבור לארצות הברית, יהיו לה עוד הרבה הזדמנויות לספוג את השמש בביקיני.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של יסמין.

קישור מקור