תמונות ביקיני של זנדאיה: תמונות בגד הים החמות ביותר שלה

תמונות ביקיני של זנדאיה: תמונות בגד הים החמות ביותר שלה

זנדאיה באמת פרחה לאורך הקריירה שלה באור הזרקורים, מאהובת ערוץ דיסני ועד זוכת האמי הַרגָשָׁה טוֹבָה כוכב. לא רק שהיא גדלה כפרפורמרית, אלא גם ספיידרמן השחקנית הפכה גם לאייקון של יופי ואופנה, וקובעת טרנדים לכל דבר, החל משמלות שטיח אדום ועד רגעי ביקיני ביום החוף.

"כשהמים סופר קרים וכולם מנסים לגרום לך להיכנס, אבל אתה פשוט מתנהג כמו בן 8 בקשר לזה", היא כתבה סרטון אינסטגרם מצחיק ביוני 2016. בקליפ, כוכבת Shake it Up לשעבר היססה לקפוץ לבריכה וצרחה בשובבות בזמן שהמון עודד אותה לצלול פנימה.

זנדאיה ידועה בקידום אהבה עצמית ודיברה על חיוביות בגוף במספר הזדמנויות. בראיון בפברואר 2016 עם היוםשחקנית היקום הקולנועי של מארוול תיארה כיצד משפחתה השפיעה על ביטחונה.

"אם יש איזושהי הגדרה להיות מושלם, אתה מושלם בלהיות עצמך", אמרה אז. "אין דבר כזה מכוער… לימדו אותי כילד צעיר על ידי ההורים והמשפחה שלי לאהוב את עצמי."

זמרת "משהו חדש" חשפה גם את הבריונות שהיא התמודדה בה כשהייתה צעירה יותר.

"לעגו לי, אבל זה לא הפריע לי במיוחד כי היה לי נוח במי שאני", הוסיפה זנדאיה. "חשוב לגלות מי אתה ולאהוב את מי שאתה. לא משנה עם מה אתה מתמודד, זה כל כך הרבה יותר קשה ויותר מתיש וכל כך הרבה יותר מתיש להעמיד פנים כל הזמן משהו שאתה לא. זה מאוד משחרר כשאתה פשוט כמו, 'יו, אני רק הולך לעשות לי!'".

מלבד עידוד חשיבה חיובית, זנדאיה גם גינתה את השימוש בפוטושופ. באוקטובר 2015, ילידת אוקלנד, קליפורניה, ציינה שתמונות מקצועיות שלה עברו ריטוש.

"היום יצא יורה חדש, והיה בהלם כשמצאתי את הירכיים והגו שלי בת ה-19 מטופלים למדי", כתב זנדאיה באמצעות אינסטגרם בזמנו לצד דימויים זה לצד זה של עצמה, האחת לא נגעה והשנייה ערוכה. "אלה הדברים שגורמים לנשים להיות מודעות לעצמן, שיוצרים את האידיאלים הלא מציאותיים של היופי שיש לנו. כל מי שיודע מי אני, יודע שאני עומד על אהבה עצמית כנה וטהורה".

גלול בגלריה כדי לראות את תמונות בגד הים היפות של זנדאיה!קישור מקור