תמונות ביקיני של לואן דה לספס של RHONY: ראה תמונות!

תמונות ביקיני של לואן דה לספס של RHONY: ראה תמונות!

ילדת העיר לוקחת את החוף! עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב לואן דה לספס הוכיחה את עצמה כמלכת ביקיני לאורך השנים.

צופי בראבו הוצגו לראשונה בפני לואן במהלך העונה הראשונה של רוני, שהוצגה בבכורה במרץ 2006. היא לקחה הפסקה קצרה מהתוכנית במהלך עונה 6, בה הופיעה רק כחברה של צוות השחקנים. עם זאת, היא חזרה לתפקידה כסדרה קבועה במהלך עונה 7 והמשיכה לככב בתוכנית.

בנוסף, לואן הופיע גם בעונה הראשונה של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls. הסדרה, שעלתה לראשונה ב-Peacock בנובמבר 2021, מפגישה כמה כוכבים מה- עקרות בית אמיתיות זיכיון כשהם נופשים יחד.

בינואר 2020, לואן פתחה בערך איך היא שומרת על הגזרה המרשימה שלה תוך כדי דיבור בלעדי סגנון חיים.

"אני אוהבת לרוץ במשך 10 דקות או 15 דקות רק כדי להפעיל את הלב שלך, לזרום את הדם שלך, זה ממש טוב", אמרה אז.

בנוסף לארדיו, כוכבת הריאליטי אמרה שהיא אוהבת לעשות קצת הרמה. "אני עושה משקולות לזרועות כי אני חייבת ללבוש את השמלות האלה ללא שרוולים, ואז את הרגליים ואז את הבטן כדי שיהיה לי את השגרה שלי", המשיכה לואן. "אז אני עושה יוגה. יש לי חדר כושר בדירה שלי – הוא מדהים ומשקיף על סנטרל פארק. זה מדהים, ואני עסוק, אז אני חושב שזה גם עוזר לשמור אותך בכושר כשאתה מתרוצץ."

"אני הולכת לטייל בצפון המדינה בבית שלי", הוסיפה.

כשהיא לא מככבת בתוכנית הריאליטי הפופולרית, לואן חשפה שהיא אוהבת לבלות זמן איכות עם משפחתה. "אני מבלה עם הילדים שלי, הולכת לקולנוע… דברים כאלה", אמרה. "רק להיות נורמלי ואין לי מצלמה לעקוב אחרי… אני יותר מדוייק ממה שרוב האנשים חושבים. אני בא ממשפחה גדולה של שישה ילדים".

לואן חולקת את הבת, ויקטוריה, והבן, נואל, עם הבעל לשעבר אלכסנדר דה לספסלו הייתה נשואה מ-1993 עד 2009. היא המשיכה להתחתן תומס ד'אגוסטינו ג'וניור בשנת 2016, אם כי הגירושים שלהם הושלמו בשנה שלאחר מכן.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של לואן.

קישור מקור