תמונות ביקיני של ניקי בלה: תמונות בגד הים הסקסיות שלה

תמונות ביקיני של ניקי בלה: תמונות בגד הים הסקסיות שלה

גוף רוצח! ניקי בלה הוא אפרוח מהשורה הראשונה. יש לה את הגוף המטלטל, כרטיס הפנים שלה לעולם לא יורד, והיא כוכבת WWE. ה סך הכל בלאס הכוכבת תמיד נשארה בכושר מדהים בגלל הקריירה שלה, והשאירה את השאר להתעלף על גוף הביקיני המדהים שלה.

ילידת אריזונה שיתפה את הטיפים שלה לאימון בעבר, וזה לא כל כך מפרך כמו שאפשר לחשוב. כמו שאומרים, שרירי הבטן נעשים במטבח, וניקי יכולה לגבות את ההצהרה הזו. "תשלב יותר ירקות במנות האהובות עליך. אני אוהבת פסטה, אבל הפחמימות לא אוהבות אותי", אמרה צוּרָה בשנת 2019. "במקום לקבל מנה מלאה של פסטה, אני אבשל חצי מנה של פסטה מחיטה מלאה ואוסיף המון ירקות כדי שהארוחה תהיה מאוזנת ומלאה יותר ועדיין תעניק לי את הפחמימות שלי".

המארחת המשותפת של "Bellas Podcast" קיבלה את פני בנה, מתאו, בשנת 2020 – באותה שנה שבה. תְאוֹם אָחוֹת, ברי בלה ילדה את בנה – אותו היא חולקת עם בעלה ארטם צ'יגווינצב. בעוד הראשונים E! הכוכבנית עברה לאמהות בצורה חלקה למדי, היא עדיין הרגישה לחוץ להצמד בחזרה לגופה שלאחר הלידה לאחר הלידה.

"זה מתעסק איתך, כי [people are] כמו, 'אבל איך היא?'", אמרה במהלך ראיון ב-2021 ב-2021 אשלי גרהםהפודקאסט "די ביג דיל" של. "פשוטו כמשמעו, מישהו שלשום היה כמו, 'אלוהים, היא עדיין גדולה!' ואני הייתי כמו, 'סליחה?'

אולם, ה רוקדים עם כוכבים אלום עברה את ההערות השליליות שאחרים זורקים בדרכה ואף שכרה מאמן לחיים. "היא גורמת לי לתפוס חלקים מהגוף שלי שאני לא אוהבת ואני אומרת, 'תודה שיצרת את מתאו והפכת אותו בריא ומעריך ואוהב את הגוף שלי'", אמרה. "וזה מוזר איך, לאט, אתה מתחיל לאהוב את זה."

הדיווה של ה-WWE שיתפה את האימונים שבהם היא נשבעת לאחר שילדה את בנה. במרץ 2021, ניקי פרסמה סרטון של עצמה מתאמנת עם המאמן האישי שלה, סקוט תום, שם היא מחצה אימון חבל אינטנסיבי.

"זה עושה לי כל כך טוב! הכוויה לא אמיתית!" היא כתבה את הסרטון בזמנו. "'קשה לא אומר בלתי אפשרי'. עשה את זה אפשרי היום וזה הרגיש כל כך טוב אחרי!"

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של ניקי בלה!

קישור מקור