תמונות ביקיני של קורטני קרדשיאן בתוך הרומן של טראוויס בארקר

תמונות ביקיני של קורטני קרדשיאן בתוך הרומן של טראוויס בארקר

קיץ ילדה לוהטת לנצח? כך נראה קורטני קרדשיאןהמנטרה של בקרבה לוֹהֵט רומן עם Blink-182 rocker טרוויס בארקר.

מאז שהקשר ביניהם התחיל להתחמם, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכב שיתף כמה תמונות רוחשות לבושות ביקיני מראה את עצמה לטבול בבריכה, ליהנות מחופשה אקזוטית ולספוג את השמש בחוץ.

הצמד עורר לראשונה שמועות על מערכת היחסים כשטראוויס נצפה מבלה ב קריס ג'נרביתו של פאלם ספרינגס, קליפורניה בינואר 2021. ומאז, הם הפכו לפאוור קאפל הוליוודי מדופלם.

נראה שהקשר ביניהם התחזק בזמן הנכון בחייהם של שניהם. טרוויס וקורטני "עזבו אתאיזור החברים"ויוצאים", מקורב לזוג קוֹדֶם מנות ל סגנון חיים על איך נוצר הרומן שלהם. "הם ממש מתחברים אחד לשני."

"הכימיה ביניהם הייתה שם, אז זה נראה כמו מעבר טבעי", הוסיף אז המקור. "עבור קורט, מערכת היחסים שלהם 'קלה' כי הם חברים כבר שנים. אין משחק או משהו כזה".

בפברואר של אותה שנה, קורטני וטרוויס הרגישו פחות ביישנים לצאת יחד. הם צולמו אורזים על ה-PDA במהלך א ליל הדייטים במסעדה היפנית Matsuhisa בלוס אנג'לס, קליפורניה. בני הזוג יצרו את מערכת היחסים שלהם פקיד אינסטגרם זמן קצר לאחר מכן עם הצמדת יד מתוקה.

ברור שה-A-listers נמצאים בו לטווח ארוך. לאחר שטרוויס הציע נישואין ל קרדשיאנס מככבים באוקטובר 2021, הם הפכו את הדברים לרשמיים כשהתחתנו במאי 2022 במהלך א טקס איטלקי מפואר.

הם לא מתביישים כשזה מגיע לרומנטיקה האינטנסיבית שלהם. המתופף זיכה את קורטני על שעזר לו להרגיש "בלתי מנוצח" במהלך ראיון עם ניילון בשנת 2021.

קורטני חיה את חייה הטובים ביותר מאז שנעשתה רצינית עם טרוויס, ונראה שהיא בטוחה בעצמה מתמיד. היא מתהדרת בגזרתה יותר מתמיד בבגדי ים שכמעט ולא קיימים.

גלול למטה כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של קורטני בתוך הרומנטיקה המהבילה שלה!

קישור מקור