תמונות ביקיני של קייל ריצ'רדס של RHOBH: תמונות בגד הים שלה

תמונות ביקיני של קייל ריצ'רדס של RHOBH: תמונות בגד הים שלה

נוצץ כמו יהלום. עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס סמל קייל ריצ'רדס מפארת את מסכי הטלוויזיה של המעריצים מאז שהסדרה עלתה לראשונה ב-2010. בין אם היא באמצע קרבות נפץ או עושה את הפיצולים במסיבות, אנחנו חיים על כל גרסה שלה. מצב חופשה קייל לוגם שמפניה בביקיני, עם זאת, הוא המועדף עלינו.

קייל, שהוא החבר המייסד האחרון שעדיין בתוכנית, עבר שינוי לא קטן בעשור האחרון. ילידת בוורלי הילס הייתה פתוחה לגבי דימוי גוף וחיוביות, וזו הסיבה שהיא הייתה כנה לגבי ניתוח פלסטי.

כוכבת ליל כל הקדושים עברה שאיבת שומן ב-2012 ושיתפה את החוויה שלה עם מעריצים זמן קצר לאחר ההליך. "אחרי שיש לי ארבעה ילדים, לא משנה באיזה פעילות גופנית עשיתי, ידיות האהבה לא נעלמו!" קייל סיפר Us Weekly במרץ 2013, וגאה שהיא "מאוד מרוצה מהתוצאות".

לפני אותו הליך קוסמטי, אישיות הריאליטי עברה ניתוח אף ב-2006, שהיא עשתה מחדש ב-2020 לאחר ששברה את אפה. The Bravolebrity שיתפה את ההליך האחרון שלה באמצעות אינסטגרם לאחר ספקולציות מתמיד של ניתוחים פלסטיים הקיפו אותה.

"סידרתי את האף שלי. שברתי את זה בספטמבר האחרון והעצם שנפלטת הפריע לי. אז תיקנתי את העצם, תיקנתי את בעיות הנשימה שלי ושיכללתי את העצה. אני תמיד אגיד לכם את האמת", כתבה

קייל סיפר בעבר בקשר אך ורק שהיא לא הסתירה את עבודת הקוסמטיקה שלה כי היא "אוהבת לחלוק" "בעיות" אישיות שהיא חווה.

"בשבילי, כשאני רואה אנשים שנראים מושלמים ומעמידים פנים שזה בדיוק ככה… זה מעורר בי זעם", אמרה באוקטובר 2021. "אני כנה לגבי זה כי כולנו כל כך קשים עם עצמנו כמו זה כן ואתה יודע, כשאתה רואה מישהו שאתה חושב שהוא זהוב, בדרך כלל הם נראים כל כך מדהימים. אתה כמו, 'הו, הם נראים כמו זבל הבוקר, תודה לאל. אתה יודע, כאילו, כולנו נמצאים בזה ביחד. אנחנו רק מנסים לעשות כמיטב יכולתנו".

הנערה מקליפורניה התהדרה במבנה הגוף שלה כשהצטרפה לצוות השחקנים של טיול הבנות האולטימטיבי של עקרות בית אמיתיות בשנת 2021. היא יצאה לחופשה אקזוטית בטורקס ובקאיקוס לצד עקרות בית אחרות מ עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי, עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק ו עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה.

קייל פרסמה צילומים רבים מהטיול שלה באינסטגרם כולל סלפי יאכטה וסרטוני TikTok ראויים לריקוד עם צוות השחקנים.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הטובות ביותר של קייל לאורך השנים!

קישור מקור