תמונות ביקיני של קנדל ג'נר: תמונות בגד הים הסקסיות ביותר

תמונות ביקיני של קנדל ג'נר: תמונות בגד הים הסקסיות ביותר

התנהגות דוגמנית! האם קנדל ג'נר נהנית מיום בריכה בחצר האחורית שלה או מכה על החוף במהלך חופשה טרופית, הדוגמנית הוכיחה שהיא יכולה לטלטל כל ביקיני.

ה קרדשיאנס הכוכבת הייתה פתוחה לגבי העבודה הקשה שהיא משקיעה בשמירה על מבנה הגוף המרשים שלה.

"אני מעדיפה להתאמן בבוקר", חשפה קנדל על שגרת הכושר שלה במהלך ראיון ב-2016 עם הארפר'ס בזאר ארה"ב. "כדי לשמור על צליל, אני עושה הרבה עבודה בטן עם המאמן שלי, גונאר פיטרסון, ומדי פעם אני לוקח שיעור קיקבוקסינג".

קנדל גם דיברה בגילוי לב על איך התחילה את דרכה כדוגמנית. העניין שלה בקריירה החל כשהיא קיבלה את המצלמה הראשונה שלה והחלה לצלם את עצמה ואת חבריה. "זה היה כאילו – אני יודעת שזה די נדוש להגיד – אבל כמעט כמו גורל", אמרה במהלך מתעדכן עם הקרדשיאנים מיוחד לאיחוד ביוני 2021. "אני חושב שזה מה שדחף אותי לכיוון הזה."

"הצגתי את ספר הדוגמנות הקטן והחמוד ביותר לאמא שלי כשהייתי, בערך, בת 14", נזכר קנדל. "ואז היא עשתה אותה קריס ג'נר דבר וגרם להכל להתעורר לחיים."

בעוד שהיא השיגה הרבה בקריירה שלה כדוגמנית, קנדל נאלצה לעמוד מול המבקרים שלה שקישרו את הצלחתה למשפחתה המפורסמת.

מייסדת Tequila 818 התעקשה שהיא עבדה קשה כדי להגיע לתפקידה הנוכחי בתעשייה. "כולם מסביבי, בין אם זה חברים או משפחה, יודעים כמה קשה עבדתי ועדיין עובדת", אמרה. "עשיתי כל מה שהייתי אמור לעשות והייתי צריך לעשות כדי להגיע לתפקיד שאני נמצא בו עכשיו כדוגמנית".

במהלך הראיון הקבוצתי, הוסיפה קריס שקנדל מנעה מבני משפחתה להשתתף בתצוגות האופנה שלה למקרה שנוכחותם תסיח את דעתה מעבודתה.

"הורדתי את שם המשפחה שלי מהשם שלי בכל כרטיסי הדוגמנות שלי, כך שלקחו אותי ברצינות מוחלטת", הוסיפה קנדל. "ממש הלכתי לליהוקים של אמצע שום מקום. בהחלט התקדמתי למקום שבו אני נמצא עכשיו".

כוכב Hulu הוסיף, "אני חושב שזו רק תפיסה שיש לאנשים, שפשוט הייתי כמו, 'תן לי את זה!' והיה לי את זה. זה בהחלט לא היה זה".

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של קנדל.

קישור מקור