תמונות ביקיני של Meghan King: תמונות בגד הים של RHOC Alum

תמונות ביקיני של Meghan King: תמונות בגד הים של RHOC Alum

עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום מייגן קינג מתעד כמעט כל היבט בחייה ברשתות החברתיות. בין גידול שלושה ילדים היא חולקת עם הבעל לשעבר ג'ים אדמונדסכוכבת הריאליטי לשעבר הצליחה לסחוט כמה חופשות מתוקות, שהביאו בתמונות ביקיני מדהימות.

Meghan נתנה הזדמנות נוספת לנישואין באוקטובר 2021, וקשרה את הקשר עם יוצר הסרטים קאף ביידן אוונס אחרי רומן סוער. אבל הם נפרדו רק חודשיים לאחר מכן, ובסופו של דבר ביטלו הנישואים. Meghan כינתה את האיחוד "טעות" וכי "מיהרנו להיכנס אליו. כמו שאמרתי קודם, אני מאהב, ואני רוצה שכולם יהיו מאושרים. למדתי כמה לקחים גדולים מהטעות הזו. אני בטוח שגם הוא עשה זאת", במהלך הופעה ביולי 2022 ב-Caroline Standbury's "גרושים לא מתים" פודקאסט.

כתוצאה מכך, Meghan חיה את חייה ונהנית מזמן עם ילדיה, אך גם מקפידה לבלות הרבה זמן איכות עם עצמה. היא נסעה לטיול בינואר 2022 ליוטה, שם הראתה למעריצים כיצד היא נרגעת בג'קוזי מוקף בשלג בביקיני בצבע בשר, בעודה לוגמת מכוס יין בזמן "מאסטרדייט" עם עצמה.

"אני אוהב סקי ורציתי ללכת. אבל יש לי את הילדים שלי כל כך הרבה פעמים ואף אחד מהחברים שלי לא יכול היה לפגוש אותי כאן. אז מה עשיתי? ניצלתי את הימים שלי ללא ילדים והזמנתי טיול לפארק סיטי, יוטה", הסבירה למעריצים בכיתוב. מגהן חולקת את הבת אספן, ילידת 2016, ואת הבנים התאומים הייז והארט, ילידי 2018, עם ג'ים.

"היום גלשתי לבד כל היום. זה היה קצת מביך לנסוע במעלית – שוב ושוב – עם זרים. זה היה קצת מעצים לאכול לבד עם כוס השמפניה שלי. זה היה קצת קשה להזמין את הכרטיסים שלי ולסחוב את כל הדברים שלי בלי עזרה ולמצוא לוגיסטיקה, וזה היה קצת המאסטרדייט הכי מספק של חיי," היא פרצה והוסיפה, "אז הנה בשבילי. הנה כדי להפחיד אותי. אני עושה את זה! אני עושה את זה!" על לחיות את חייה הטובים ביותר כרווקה.

גלול למטה לתמונות של רגעי הביקיני הלוהטים של מייגן.

קישור מקור