תמונות בית כריסטינה הול: סיור הביתה בתמונות

תמונות בית כריסטינה הול: סיור הביתה בתמונות

פליפ או פלופ אלום כריסטינה הול (לבית האק) ערכה סיור בביתה החדש עם בעלה, ג'וש הולוביתם נכס מפואר!

"חוגגת ומתמקמת", היא כתבה את הפוסט באינסטגרם שלה ביוני 2022. "אובססיבית לחלוטין לגבי הבית החדש שלנו".

במסמכים שהושגו על ידי סגנון חיים, גם שמותיהם של כריסטינה וגם של ג'וש רשומים כבעלי הבית בשטר. במונטאז' הווידאו, כריסטינה וג'וש עברו בנכס החדש עם ילדיה טיילור ובריידן אל מוסא, אותם היא חולקת עם בעלה לשעבר טארק אל מוסא, והדסון אנסטד. כריסטינה חולקת את הדסון עם בעלה לשעבר נמלה אנסטד.

"סוף סוף כל התיבות מסומנות", הוסיפה ילידת אנהיים, קליפורניה, בכיתוב שלה. "עשינו רשימת משאלות של כל דבר שרצינו בבית ואז למחרת, הרישום הזה מחוץ לשוק הופיע לפנינו. מפגין במיטבו. לבית הזה יש את הוויברס הטוב ביותר אי פעם, הגיע הזמן להפוך אותו לשלינו."

רק יומיים לפני כן, כריסטינה שיתפה תמונה מקסימה שלה ושל ג'וש חולקים חיבוק מתוק בביתם החדש.

"בית מתוק הביתה", היא כתבה באמצעות אינסטגרם. "לא יכול לחכות להראות לכם סרטון של המקום הזה, אבל בעיקר נרגש להיכנס לכאן ולהפוך אותו לשלינו. מגיע [soon]הפיכת הבית המודרני הזה לבית מודרני/חוף/בוהו/אורגני."

סיור הבית של כריסטינה הגיע חודש לאחר שחשפה שהיא עוזבת את דנה פוינט, קליפורניה, ועוברת חזרה לניופורט ביץ' כדי להתמקם ב"בית משפחתי לטווח ארוך".

"עברנו לדנה פוינט בקיץ שעבר אחרי שהתאהבנו בנוף האוקיינוס", כריסטינה על החוף כוכב כתבה דרך אינסטגרם ב-23 באפריל לצד צילום קבוצתי שלה, ילדיה וג'וש. "אנחנו עדיין אוהבים את הנוף, אבל בין היתר, אנחנו לא אוהבים את הנסיעה הלוך ושוב של 90 דקות מבית הספר של הילדים וממנו. בחזרה לניופורט אנחנו הולכים. ליד בית ספר וחברים ועבודה”.

היא סיכמה את הודעתה בכתבה, "כשאתה מגיעה מנפש חסרת מנוחה, הנשמה שלי מוכנה לנוח. בגיל 38 אני בדיוק איפה שאני רוצה להיות ולא יכול לחכות להפוך את הבית הבא לבית שלנו”.

היפהפייה הבלונדינית רכשה את אחוזת דנה פוינט שלה ביולי 2021 לאחר שעזבה את ניופורט ביץ' בעקבות פרידתה מאנט בספטמבר 2020. בני הזוג לשעבר היו נשואים כמעט שנתיים לפני כן לאחר שקשרו בדצמבר 2018.

באביב 2021, כוכבת הריאליטי החלה לצאת עם ג'וש בסתר. מאוחר יותר היא פרסמה את הרומנטיקה שלהם באותו יולי, כשהיא סגרה את אחוזת דנה פוינט שלה תמורת מכירה של 11.5 מיליון דולר. חודש לאחר מכן, בני הזוג עוררו שמועות על אירוסין לאחר ששיתפה אותה בתמונה מטלטלת טבעת יהלום ענקית. עם זאת, הם לא אישרו שהם מאורסים עד ספטמבר 2021.

באפריל 2022, ציפורי האהבה התחתנו, שכן כריסטינה שינתה את שם משפחתה להול ברישיון הנדל"ן שלה.

גלול למטה כדי לראות תמונות של ביתם של כריסטינה וג'וש!

קישור מקור