תמונות בלייק שלטון עם הילדים של גוון סטפני קינגסטון, זומה ואפולו

תמונות בלייק שלטון עם הילדים של גוון סטפני קינגסטון, זומה ואפולו

הקשר הכי מתוק! גוון סטפאניבעלה של, בלייק שלטוןיש את הכי חמוד מערכת יחסים עם ילדיה קינגסטון, זומה ואפולו.

למעשה, הזוגות של זמרת "Hollaback Girl" "מותאמות היטב" לרומן שלה עם בלייק, אמר מקור בלעדית בקשר בפברואר 2020. "הם מרגישים שיש להם שני אבות", הוסיף המקורב, בהתייחס לאהבתם ארוכת השנים של אמם ואבא שלהם. גאווין רוסדייל. "בינתיים אין בעיות ענקיות".

גוון וגווין נפרדו באוגוסט 2015 וסיימו את גירושיהם באפריל 2016. היא ובלייק התאחדו בסוף 2015. ב-27 באוקטובר 2020, הזוג גילה שהם התארסו לאחר חמש שנים ביחד. "היי @gwenstefani תודה שהצלת את 2020 שלי… ואת שארית חיי! אני אוהב אותך. שמעתי כן!" בלייק כתב ליד א אינסטגרם תמונה של גוון מהבהבת את הטבעת החדשה שלה בזמן שהיא מנשקת את היפה שלה. גוון מצידה שיתפה את אותה תמונה עם הכיתוב, "@blakeshelton כן בבקשה!"

עוד לפני שהזוג קשר את הקשר ביוני 2021, שלושת בניה של הזמרת No Doubt כבר היו קשורים להפליא לבן זוגה.

"אתה חייב למסור את זה לגוון, היא בהחלט עשתה את הכביש המהיר", המשיך המקור. "ובלייק יודע טוב יותר מאשר להסתבך או גרוע מכך, להיכנס באמצע. בלייק וגווין אין בעיות אחד עם השני".

כנראה שבין לבין הדברים מגניבים ה קוֹל שופט וסולן להקת בוש. "הם אומרים שלום אם הם באותו חדר כשמורידים או אוספים ילדים", אמר המקורב. "גאווין ובלייק בדרך כלל יעשו את הדבר הרגיל של הבחור, הנהון ראש ו'מה קורה?' זהו", סיכם המקור. "הם לא חברים."

למרות שגוון וגווין כבר לא ביחד, יליד בריטניה הבהיר שהם באותו עמוד כשזה מגיע להורות משותפת. "אתה יודע, שנינו מצליחים להאכיל אותם ולהביא אותם לבית הספר בזמן, פחות או יותר!" הוא אמר Us Weekly. "הם מסתדרים ממש טוב. הם ממש שמחים, וזהו. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו".

למרות שלציפורי האהבה אין ילדים משותפים, זמר הקאנטרי קיבל בשמחה את הבנים של גוון כשלו.

המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות המקסימות ביותר של בלייק עם קינגסטון, זומה ואפולו.קישור מקור