תמונות הביקיני הסקסיות ביותר של קים קרדשיאן: בגדי הים הטובים ביותר שלה

תמונות הביקיני הסקסיות ביותר של קים קרדשיאן: בגדי הים הטובים ביותר שלה

להשתחוות למלכה! קים קרדשיאןגוף הביקיני של זה משהו שאפשר לראות – והוא יגרום לך לשכוח את מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכבת נמצאת כעת בשנות ה-40 לחייה.

איל היופי של KKW ידוע בהצגה של הגוף המדהים שלה במדיה החברתית. באוגוסט 2020, אמא לארבעה שיתפה כמה תמונות שבה היא מתנדנדת בביקיני מחרוזת ורודה מצומצמת בזמן שהיא עושה צילום מאולתר במקום לא ידוע וטרופי.

חודשים ספורים לאחר מכן, רגע הביקיני המסוים הזה הונצח על ידי חברתה והמעצב הפופולרי שלה, אלכסנדר וואנג. "אני לא מאמין ש[email protected] צילם תמונה של הגוף שלי והדפיס אותו במייל הזה!!!" מייסדת סקימס עלתה בסטוריז שלה באינסטגרם באוקטובר 2020 לצד תמונה של שמלת המיני המתכתית.

אפילו יליד סן פרנסיסקו הסכים שגופו של קים הוא כמעט היסטורי. "קים! HBD לגוף האיקוני ביותר בדורנו. איזו דרך טובה יותר מאשר לגבש את זה!" איל האופנה פרץ בפתק שקים הראתה ליווה את המתנות שלה, שכללו גם נעליים תואמות, תיק יד תואם וקראנצ'י מתכת תואם.

אתם אולי תוהים: איך עשה קים לקבל את הגוף הכי ראוי לציון בהוליווד? "אנחנו בדרך כלל מתאמנים חמישה ימים בשבוע במשך כשעה, לתת או לקחת", המאמן האישי של קים, מליסה אלקנטרהנאמר בעבר סגנון חיים במאי 2020, מסביר שאימון "טיפוסי" עבור כוכב הריאליטי הוא "70 אחוז משקל ו-30 אחוז אירובי."

למעשה, הצמד הדינמי מקפיד "להתמקד הרבה ביסודות" במהלך האימונים שלהם, כולל בורפי, תלתלים דו-ראשיים, משיכה לרוחב, לחיצת חזה, טבילה תלת-ראשית, טריקת כדור, תרגילי סולם וספרינטים.

קים מסורה להפליא גם לשגרה שלה – שהיא חלק בלתי נפרד מהשמירה על הגוף שלה חזק. "הימים שלנו מתחילים בדרך כלל ב-6 בבוקר. היא ערה ומוכנה לצאת לדרך, למרות שעדיין חשוך בחוץ, מה שרק מראה שהיא לא רק רצינית לגבי הבריאות שלה, אלא גם לגבי העסק שלה, המשפחה שלה וחייה," התפרצה מליסה. "הדבר האהוב עלי באימון משותף הוא 'שיחת בנות'. איכשהו, אנחנו עושים הכל!"

באשר לתזונה שלה – כמו שאומרים, שרירי הבטן נעשים במטבח – קים אוכלת "תזונה בריאה ומאוזנת עם פינוקים פה ושם", אמר אז מאמן הכושר. "שום דבר מגביל בטירוף."

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את כל התמונות הטובות ביותר של קים קרדשיאן מציגה את גוף הביקיני שלה.

קישור מקור