תמונות הביקיני של כוכבי הפופ: תמונות בגד הים החמות ביותר

תמונות הביקיני של כוכבי הפופ: תמונות בגד הים החמות ביותר

דייזי דיוקס, ביקיני למעלה! כוכבי פופ רבים בחרו להביא את החוף לבמה בכל פעם שלבשו בגד ים נוצץ או בצבע עז במהלך הופעה. אמנים מוזיקליים כגון קייטי פרי הפך אפילו יותר יצירתי על ידי עיצוב מחדש של מגמת הביקיני על ידי לבוש טופ קאפקייק במקום, בעוד שזמרים אחרים כולל מיילי סיירוס שמרו על זה פשוט על ידי לבישת הרכבים של שני חלקים.

עם זאת, רבים מהסלבס הללו גם פתחו במאבק בדימוי גוף ובתפיסה עצמית לאחר שהתמודדו עם ביקורת על בחירת הסגנון שלהם.

במהלך אינסטגרם לייב במרץ 2020, מיילי דיברה עם כוכב פופ אחר דמי לובאטו על תחושת אי נוחות בגופה שלה לאחר שקהלים רבים הגיבו בשלילה להופעה הידועה לשמצה שלה ב-MTV VMA ב-2013, שעבורה היא לבשה בגד גוף אפור ונעלי ספורט.

"עברתי שנתיים-שלוש כשלא הייתי לובשת מכנסיים קצרים או חצאיות על הבמה", אמר האמן "מאליבו". "אחרי ה-VMA, לבשתי בגד גוף חמוד וכולם התחילו להשוות אותי לתרנגול הודו הזה… הרגשתי כל כך רע עם עצמי."

מיילי תיארה אז איך הבושה שחוותה "השפיעה" על חייה האישיים.

"לא ללבוש מכנסיים קצרים לים… מה שהיה כל כך קשה בזה היה שהמותג שלי תמיד היה עצמי בצורה כל כך לא מתנצלת ובעל ביטחון עצמי", הוסיפה. "הרגשתי כאילו הדמות הזו היא בעצם סוג של הונאה ש… לא לבשתי מכנסיים קצרים ואפילו כשלבשתי בגדי גוף, לבשתי מתחתיו ארבעה זוגות קינג של טייץ."

דמי הייתה גם אחת מכוכבות הפופ הבוטות ביותר בכל הנוגע לדימוי עצמי. אומן "עור השיניים שלי" שיתף בעבר כמה תמונות של בגדי ים שנמחקו דרך חשבון האינסטגרם שלהם, ועודד את מעריציו למצוא אמון "ב [their] עור."

"לעיתים רחוקות אף פעם הראיתי את זרועותי לפני… עכשיו אני בזה!!" הם כתבו את הפוסט באינסטגרם. "(נכון, זה בקושי מראה כלום אבל בכל זאת) אני לא תמיד מרגיש טוב בעור שלי, אז כשאני מרגיש, ואני מרגיש מספיק סקסי כדי לפרסם – אני עושה בדיוק את זה! חשוב לחגוג את הזכיות הקטנות”.

מלבד שני בוגרי ערוץ דיסני, קמילה קאבלו תמך גם בדיונים על דימוי גוף בריא יותר. באפריל 2022, זמרת "Bam Bam" כתבה פתק ארוך דרך חשבון האינסטגרם שלה, בה התייחסה לאופן שבו היא נאבקת לראות תמונות שלה באינטרנט.

"לבשתי ביקיני קטנים מדי ולא התייחסתי לאיך שאני נראית, ואז ראיתי תמונות באינטרנט והערות וכל כך נסערתי", כתבה. "רציתי לדבר על זה כי אנחנו רואים תמונות של נשים ומשבחים אותן על כך שהן נראות טוב, על מראה בכושר או 'בריאות', אבל מהי בריאות כשאתה כל כך מקובע איך הגוף שלך נראה שהבריאות הנפשית שלך סובלת ואתה לא יכול ליהנות מהחיים שלך?"

למרות שהם נתנו למעריצים מבטים מרהיבים על הבמה או בחופשות חוף, כמה כוכבי פופ עודדו את המעריצים שלהם לאמץ אהבה עצמית.

גלול דרך הגלריה כדי לראות את כוכבי הפופ האהובים עליך לובשים את הביקיני הכי סקסי שלהם!

קישור מקור