תמונות התינוק החמודות ביותר של הבן של איימי סלטון, גלן

תמונות התינוק החמודות ביותר של הבן של איימי סלטון, גלן

אח תינוק! 1000 קילו אחיות כוכב איימי הלטרמן (לבית סלטון) ילדה את תינוק מס' 2 עם בעלה, מייקל הלטרמןביולי 2022.

"ברוך הבא גלן אלן הלטרמן", כתבה איימי דרך אינסטגרם כשהודיעה על הולדת בנה ביום שישי, 8 ביולי. היא שיתפה כמה תמונות של גלן התינוק, כולל תמונה מתוקה של גלן פוגש את אחיו הגדול, גייג'.

אם לשניים – שקיבלה את פני בנה הראשון בנובמבר 2020 – חשפה בראיון עם אֲנָשִׁים התינוק גלן נולד דרך חתך קיסרי ב-5 ביולי, במשקל 5 ק"ג. 11 אונקיות. ובגודל 17.5 אינץ' בלידה.

"סוף סוף ההמתנה הסתיימה… מייקל ואני שמחים להכריז על הולדת הבן שלנו, גלן אלן הלטרמן", אמר כוכב הריאליטי לרשת. "המסירה הייתה הצלחה גדולה ועכשיו יש לי את שני בני הפלא שלי; המשפחה שלנו שלמה!"

איימי עקבה אחר גדילת התינוק לאורך כל ההיריון עם גרפיקה חמודה שהשוותה את גודל העובר לפירות וירקות שונים, אותם שיתפה באמצעות אינסטגרם.

"עוד 15 ימים עד שאזכה להחזיק את התינוק שלי!!!" היא כתבה את הפוסט האחרון שלה לפני לידתו של גלן ב-20 ביוני כשהשוותה את גודל ילדה שטרם נולד לראש חסה רומנית.

הזוג המאושר – שנפגש בתיכון והתחתן בטקס חתונה בנאשוויל, טנסי, במרץ 2019 – הודיע ​​לראשונה על החדשות על הריונה בינואר ואמר, "גייג' הולך להיות אח גדול ביולי 2022".

"אני אמורה להגיע ב-18 ביולי!!!! אנחנו מעל הירח!!!!" כוכבת ה-TLC כתבה בזמנו לצד תמונה של בנה הבכור לבוש בבגד גוף שעליו נכתב, "אני הולך להיות אח גדול ב-2022".

לפני שהייתה להריון עם בנה השני, ילידת קנטקי עוררה השראה למעריצים במסע הרזיה המרשים שלה, מהטיית הסקאלה ל-406 פאונד בעונה 1, ועד להורדה של מעל 130 פאונד ומשקל של 275 פאונד במהלך העונה ה-10. עם זאת, לאחר קבלת פנים של גייג' , היא אמנם הייתה מודאגת מהתקדמות הכושר שלה.

"אני די עצבנית, כי אני לא חושבת שאני נמצאת במקום שבו אני אמורה להיות במטרת הירידה במשקל שלי", אמרה אז. "אני נמנע מהסקאלה כי אז אני מתמקד במספר היורד. ואם אני רואה את זה עולה, זה יגרום לי לדיכאון ולרצות לאכול יותר. אז עדיף לא להסתכל על זה".

המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של גלן בנה של איימי סלטון עד כה!קישור מקור