תמונות התינוק של שאנל בחוף המערבי: תמונות הריון

תמונות התינוק של שאנל בחוף המערבי: תמונות הריון

היא זוהרת! החוף המערבי של שאנל הופיעה לראשונה ב-Baby bump שלה בזמן שצעדה על השטיח האדום לקראת פרסי MTV Movies & TV ביום ראשון, 5 ביוני.

איש הטלוויזיה, 33, הדהים בשמלה שחורה צמודה שכוסתה בהדפס נועז של פרחים ורודים וגבעולים ירוקים. שאנל הקפידה להזיז את גופה לזוויות שונות כדי לתת למעריצים להסתכל טוב על גבשושית התינוק הגדלה שלה.

בנוסף לפוזות לצילומי סולו, ילידת קליפורניה חלקה מספר רגעים מתוקים עם החבר שלה, דום פניסון, על השטיח האדום. ההורים המצפים חייכו למצלמות כשזרועותיו עוטפות את בטנו של הכוכב.

שאנל – ששמה האמיתי הוא צ'לסי שאנל דאדלי – ודום, בת 30, השתתפו בטקס פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV ימים ספורים לאחר שהכריזה שהראפר בהריון עם ילדה הראשון.

"אני עדיין לא יודע אם זה בן או בת. אני רק מתפללת לתינוק שמח ובריא," ה נִלעָגוּת כוכב סיפר E! חֲדָשׁוֹת ב-2 ביוני. היא הוסיפה, "אני ממש מתרגשת לקראת המסע הבא בחיי. זה כנראה המסע הכי מפחיד שלי עד עכשיו, אבל לפעמים הדרכים המפחידות מובילות לסופים הטובים ביותר”. גם במהלך הראיון, שאנל אמרה שהיא חוותה בחילות הקשורות להריון במהלך השליש הראשון שלה.

ה אהבה והיפ הופ: הוליווד אז הכוכב פרץ על איזה אב נהדר יהיה דום. "דום הוא ללא ספק האדם השקול ביותר שהיה לי בחיי", היא שיתפה עם האאוטלט. "לגדל ילדים זה לא דבר קל אז אתה באמת צריך להיות כזה כדי להיות אבא טוב. הוא פשוט כל כך רגוע ונינוח, ואני יכול להיות קצת יותר משוגע. אני חושב שהוא האיזון המושלם בשבילי".

בפברואר 2022, שאנל ודום אישרו את הרומן שלהם באופן בלעדי ל-In Touch. "הוא דוגמן מאוד פופולרי", היא טענה והוסיפה שהיחסים ביניהם היו "חדשים". בזמנו, הזמר של "40 יארד דאש" אמר שהם היו ביחד "רשמית" כבר כמה חודשים.

למרות שרק החלו את הרומן שלהם חודשים ספורים לפני ההריון, בני הזוג חוזרים אחורה. "אנחנו מכירים זה את זה בערך חמש שנים או משהו כזה, אבל קצת הדלקנו מחדש את מערכת היחסים שלנו כי הייתי בקליפ החדש שלה ל'Vinyl'", נזכר דום, בהתייחס לסינגל של שאנל, אשר היא ירדה ביום האהבה.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של הבייבי באמפ של שאנל.

קישור מקור