תמונות טרנספורמציה לאורך השנים

תמונות טרנספורמציה לאורך השנים

אז והיום. לקירסטי אלי הייתה קריירה ארוכה כשחקנית וקומיקאית לפני מותה הטרגי מסרטן המעי הגס בגיל 71.

ה לחיים הילדים של הכוכב, וויליאם "אמת" סטיבנסון ו לילי סטיבנסוןהודיעו על מותה של אמם ב-5 בדצמבר 2022. יום אחד לאחר מכן, הנציגה של קירסטי אישרה כי "לאחרונה" אובחנה כחולה בסרטן המעי הגס.

"היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שעומדות לפניה", כתבו ילדיה בהצהרה ל אֲנָשִׁים, והוסיפה כי היא טופלה במרכז הסרטן מופיט בטמפה, פלורידה. "עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר."

האחים כיבדו את אמם "המדהימה, העזה והאוהבת" שלהם וזיהו כיצד היא "עוררה" אותם "לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא חיה".

מובן מאליו שילדיה לא היו היחידים שנדהמו מהמורשת המרשימה של קירסטי.

לאחר שעברה ללוס אנג'לס מעיר הולדתה וויצ'יטה, קנזס, בשנת 1979 כדי להיות מעצבת פנים, היא חטפה את באג המשחק. בשנת 1982 היא הופיעה לראשונה בסרט מסע בין כוכבים השני: זעמו של חאן והמשיך להופיע ב עוד הזדמנות אחת, פגישה עיוורת ו לברוח.

היא הפכה לשם דבר כאשר קיבלה את התפקיד של רבקה האו לחיים, שבו היא שיחקה בין 1987 ל-1993. החלק האיקוני זיכה את קירסטי באמי ב-1991 לשחקנית ראשית מצטיינת. היא זכתה בכבוד היוקרתי שוב בשנת 1994 על תפקידה בתור סאלי גודסון ב אמא של דוד.

מאז, היא הופיעה על המסך הקטן ב צרחות קווינס, קירסטי, הארון של ורוניקה ו שחקנית שמנה כמו גם סרטים זה לוקח שניים, תראו מי מדבר ו Drop Dead Gorgeous. קירסטי אפילו הדהימה את המעריצים רוקדים עם כוכבים – פעמיים – והופעת הריאליטי האחרונה שלה בטלוויזיה הזמר עם המסכות בשנת 2022.

קירסטי הרהרה בעבר על המורשת שלה וכיצד היא תשמח שנכדיה יראו את העבודה הנחשבת ביותר שלה יום אחד.

"הייתי אומר שאני אתחיל [my grandchildren] כבוי [by watching my show] לחיים. הייתי מאוד גאה אמא של דוד, שהייתה דרמה, רק בגלל שמעולם לא עשיתי משהו כזה", אמרה ל-StarTrek.com ב-2016. "אני מניחה שבכל עת – אני מהשחקנים שאוהבים לעשות דברים שלא עשיתי. נעשה קודם לכן. אז כשמישהו שואל אותי, 'מה עם זה?' אם ההרגשה הראשונה שלי היא, 'אה, למה בחרת בי בשביל זה?' ואז אני קצת הולך – כי אז אתה צריך להיות קצת יותר אמיץ, אני מניח – 'בסדר, אני אתן לזה מערבולת'".

המשך לגלול כדי לראות תמונות של סמטת קירסטי אז והיום.

קישור מקור