תמונות טרנספורמציה לירידה במשקל פדרו חימנו

תמונות טרנספורמציה לירידה במשקל פדרו חימנו

שנטל המשפחה כוכב פדרו חימנו חלק את מסע הכושר והירידה במשקל מעורר ההשראה שלו עם מעריצים מאז שידור תוכנית הספין-אוף של TLC ביוני 2019.

"נחישות היכולת להמשיך ולא משנה כמה קשה זה יהיה, שבוע טוב [sic]" הוא כתב את הכיתוב an אינסטגרם פוסט ביוני 2022, שכלל תמונת סלפי במראה חדר כושר המציג את שרירי הבטן הקשים שלו.

כוכב הריאליטי בטלוויזיה משתף תכופות סלפי אימון וסרטונים עם עוקביו באינסטגרם. אולי אחד מפוסטי התרגילים הראויים ביותר שלו היה כאשר שיתף סרטון שלו בזירת אגרוף.

"זמן מואי תאילנד", הוא כתב את הקליפ בפברואר 2021.

בעוד פדרו העסיק את עצמו ביעדי הכושר שלו, הוא ואשתו המנוכרת כעת, שנטל חימנוהחליטה להיפרד ב-27 באפריל 2022, והגישה רשמית בקשה לגירושין ב-27 במאי 2022, לאחר שש שנות נישואים, בקשר אושר ב-7 ביולי 2022. הזוג לשעבר הגיש גם צו מניעה הדדי, על פי מסמכי בית משפט מקוונים שהגיעו על ידי בקשר.

בהגשת הגירושין של פדרו, הוא ציין שהסיבה לגירושין שלהם הייתה שנישואיהם היו "שבורים באופן בלתי הפיך", והוא ביקש שהחובות שנרכשו במהלך נישואיהם יהיו כפופים לחלוקה שוויונית בינו לבין שנטל. יליד הרפובליקה הדומיניקנית ביקש גם חלוקה שוויונית של כל רכוש הנישואין, והוא הגיש בקשה לדיון חירום.

פדרו גם טען בהגשתו כי שנטל משכה יותר מ-257,000 דולר מחשבונם העסקי המשותף ב-23 באפריל 2022. הוא טען בנוסף כי היא העבירה לכאורה את הכספים המשותפים שלהם לחשבון נפרד תחת השם של שנטל ואחותה חורף אוורטהשם של.

על פי מסמכי בית המשפט, צו המניעה ההדדי של בני הזוג לשעבר אוסר עליהם גם "לעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה הפוגע, מתעלל, מבזה, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד שכנגד, מונע ממכירתו, שעבוד, מסחר, התקשרות למכירה או סילוק אחר או הסרה מתחום השיפוט של בית המשפט של כל רכוש השייך לצדדים למעט במהלך העסקים הרגיל, המאופק מביטול או שינוי ביטוח בריאות, רכב או חיים עבור הצדדים ומונע ממנו. ניתוק או ניתוק של השירותים הביתיים, לרבות אך לא רק חשמל, גז, מים וטלפון."

למרות שפדרו הגיש בקשה לגירושין במאי 2022, הגירושים שלו ושל שנטל עדיין נמשכים.

עורך דין של פדרו סירב בקשרבקשתו של להגיב, בעוד שלעורך דינה של שנטל לא הייתה תגובה כאשר הגיעה אליו בקשר.

בני הזוג המנוכרים הפכו לאהובים על המעריצים כאשר כיכבו בעונה 4 של ארוס בן 90 יום, שתיעד את 90 הימים שקדמו לטקס החתונה שלהם ב-25 במרץ 2016. משפחתה של שנטל, לעומת זאת, לא אישרה את הנישואים מכיוון שפדרו ושנטל שיקרו באומרו שפדרו נמצא בארה"ב על ויזת סטודנט במקום ויזת K-1, הידועה בשם אשרת הארוס. מאז, המשפחות של שנטל ופדרו המשיכו לסכסך, שהופיע בעונות 2, 3 ו-4 של סדרת הספין-אוף ארוס 90 יום: באושר ועושר?

גלול בגלריה כדי לראות את מסע ההרזיה והכושר המרשים של פדרו!קישור מקור