תמונות טרנספורמציה של ניתוח פלסטי של ניקול חימנו

תמונות טרנספורמציה של ניתוח פלסטי של ניקול חימנו

לעשות שינויים! שנטל המשפחה כוכב ניקול חימנו הכל על שיפורים קוסמטיים. בזמן פדרו חימנואחותה הקטנה של כרגע מפרטת את דרכה לתחרות מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית, היא הייתה גלויה לגבי חוויותיה תחת הסכין. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על השינוי בניתוח הפלסטי של ניקול חימנו.

ניקול חימנו בחרה להשתלת חזה

בעונה 3 של שנטל המשפחהילידת הרפובליקה הדומיניקנית הציגה את המסע שלה להשתלת חזה, למרות שהחבר שלה דאז, אלחנדרו, לא אישר.

"אני מאוד נרגשת מהניתוח שלי, זה כאילו ההערכה העצמית שלי כבר כאן והיא תכניס אותה לכאן", הסבירה למפיקים כשהיא הרימה את זרועה. "אני באמת מרגיש שזה יעזור לי להיות יותר אמון בעצמי."

ניקול חשפה את גופה החדש בהמשך העונה ומיד הייתה מרוצה מהתוצאות. "אני שמחה על הניתוח שלי", אמרה למארח שון רובינסון במהלך פרק באוקטובר 2021 של 90 יום חשוף הכל. "זה היה הרעיון הכי טוב [I ever had] בחיים שלי."

ניקול חימנו הופיעה לראשונה ב-A New Smile

לא רק שבחרה בקימורים חדשים, אלא שהיא גם חשפה חיוך רענן. "היו לי פלטה שלוש שנים. ברפובליקה הדומיניקנית, הם נחשבים כמו, 'בסדר אם יש לי פלטה, יש לי כסף'", הסבירה ניקול בכתב וידוי. "אבל בכנות, הם הדבר הכי לא נוח על פני האדמה הזו."

ניקול הוסיפה מילוי לחיים בעונה 4

בעוד שלניקול הייתה ניסיון קודם בתחרות, מאמן המסלול שלה, סטלין, היה גלוי בציפיותיו ללקוח שלו. "בתחרות הזו, יש בנות יותר יפות ממנה", הסביר למפיקים בספרדית. "אז היא צריכה לעבוד קשה… כי זו תחרות קשה לנצח. כאן הזוכה ממשיך למיס יוניברס".

בעקבות הגדלת החזה שלה, בוגרת TLC לקחה את הצופים יחד כשהיא קיבלה חומרי מילוי בלחיים לקראת התחרות.

"סטלין אמר לי שאני צריכה עבודה על הלסת שלי בגלל התחרות, תמונות, סיבות אסתטיות", היא הסבירה את המניעים שלה להליך. "אני רוצה הזרקת סנטר כי הסנטר שלי קטן, ובאתי להיות המנצח".

למרות שניקול לא לקחה הביתה את התואר מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית, ברור שהיא נהנית מהמראה החדש שלה.

המשך לגלול למטה כדי לראות את השינוי בניתוח הפלסטי של ניקול חימנו!

קישור מקור