תמונות מהשטיח האדום של המראה הסקסי ביותר

תמונות מהשטיח האדום של המראה הסקסי ביותר

כמה מהשמות הגדולים בהוליווד יצאו במרכז הפרודנציאל בניוארק, ניו ג'רזי, לטקס פרסי הווידאו של MTV לשנת 2022 ביום ראשון, 28 באוגוסט.

ה-VMAs נודעו כהזדמנות לסלבריטאים לקחת סיכונים עם המראה שלהם, והתוכנית השנה אינה יוצאת דופן. כמה כוכבות הציגו את הדמויות שלהן עם התלבושות שלהן לבילוי הלילה הגדול, והתלבשו כדי להרשים בשמלות חושפניות והרכבים עצבניים, כולל סברינה קרפנטר ומליסה גורגה שהשאירה מעט לדמיון.

כוכבים כגון מייגן פוקס – שיצא עם הארוס מקלע קלי – לא זרים להסתכן בכל הנוגע למראה השטיח האדום. ה רוֹבּוֹטרִיקִים הכוכבת הכניסה את השטיח האדום שלה לאירוע של השנה שעברה כשהיא מנענעת שמלה שקופה עם קריסטלים אדומים וכסוף שנלבשה מעל חוטיני וחזיית מחוך עירומה לאירוע של השנה שעברה.

זמרת זמרת צ'רלי XCX גם הציגה את הקימורים שלה בתצוגה מלאה בזמן שהיא לובשת שמלת תחרה עם נעלי סטילטו במרכז ברקליס בברוקלין לרגל פרסי הווידאו מוזיקה לשנת 2021.

מלבד הנשים הדלילות בתערוכת 2021, ליל נאס X היה עוד מפורסם שסובב ראשים כשעלה על השטיח לבוש בשמלה מהממת של אטלייה ורסאצ'ה מכוסה באבני חן ופאייטים.

"העיצוב הא-סימטרי מחוץ לכתף כולל פרט גב עם שרוכים שנשפך לאימון ארוך ומועשר ברקמה ידנית של קריסטל", לפי כיתוב ששותף לאינסטגרם של מותג האופנה באותה תקופה.

יצרן הלהיטים "Old Town Road" בחר מאוחר יותר במראה שובה עין כשעלה לבמה כדי לבצע את "Industry Baby" עם ג'ק הארלו.

שנתיים לפני כן, זמרת "הוואנה". קמילה קאבלו הראתה את רגליה הארוכות בשמלת מיני לבנה הכוללת גזרות בירכיים וציצי צד גדולים עם קו צוואר צונח בתערוכת הפרסים לשנת 2019. השמלה של הזמרת הייתה שלמה עם רכבת ארוכה כשהיא יצאה עם החבר דאז שון מנדס.

בואו לא נשכח, זו אותה מופע פרסים שראה רוז מקגוון לבשו חוטיני שחור מתחת לשמלה עם חרוזים בקושי, שהותירה את גופה העירום במלואו בתצוגה כשהיא הלכה על השטיח עם מרלין מנסון ב 1998.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את תלבושות ה-VMA החושפניות ביותר לשנת 2022!

קישור מקור