תמונות מלכת יובל 2022: קייט, וויליאם, ילדים ועוד

תמונות מלכת יובל 2022: קייט, וויליאם, ילדים ועוד

חגיגה! הנסיך וויליאם, הדוכסית קייט מידלטון ועוד בני מלוכה השתתפו ביובל הפלטינום של המלכה, שמתקיים באנגליה מיום חמישי, 2 ביוני, עד יום ראשון, 5 ביוני.

האירוע השנה הוא חגיגה ענקית של המלכה אליזבת השנייה השיגה 70 שנות שירות לאחר שהשתלטה על כס המלוכה בגיל 25 בפברואר 1952 לאחר מות אביה, המלך ג'ורג' השישי. המלכה, בת 96, הפכה רשמית למלך המכהן הארוך ביותר ב-2015, והתעלתה על סבתא רבא שלה, המלכה ויקטוריה, שישבה על כס המלכות במשך 63 שנים ושבעה חודשים.

"אני ממשיך לקבל השראה מהרצון הטוב שהפגין לי", אמר המונרך בהצהרה תוך שהוא מודה לאלפי התומכים. "ו [I] מקווה שהימים הקרובים יהוו הזדמנות להרהר בכל מה שהושג במהלך 70 השנים האחרונות, כשאנו מביטים אל העתיד בביטחון ובהתלהבות".

את החגיגה בת ארבעת הימים חגגו בכירי המלוכה הנסיך וויליאם והדוכסית קייט ושלושת ילדיהם, ג'ורג', שרלוט ו לואיס. הנסיך צ'ארלס ואישה הדוכסית קמילה בולס נכחו גם כן.

הנסיך הארי ו מייגן מרקל הפתיעו מעריצים רבים כשהודיעו שהם ישתתפו בחגיגות עם שני ילדיהם, בנם ארצ'י והבת ליליבט, לאחר שפרשו מתפקידם המלכותי.

"הנסיך הארי ומייגן, הדוכס והדוכסית מסאסקס, נרגשים ומתכבדים להשתתף בחגיגות יובל הפלטינום של המלכה ביוני הקרוב עם ילדיהם", אישר דובר של הארי ומייגן במאי.

השניים עזבו את חובותיהם כבני משפחת המלוכה הבכירים בשנת 2020 וויתרו לצמיתות על תפקידם כחברים עובדים במשפחת המלוכה בפברואר 2021 כדי להתקדם לקראת הפיכתם ל"עצמאות כלכלית". הם עברו למונטסיטו, קליפורניה, שם הם מגדלים את ילדיהם הקטנים. יובל הפלטינה מציין גם את ההופעה הפומבית הראשונה של ליליבט.

הדוכס והדוכסית מסאסקס לא ציינו באילו אירועים הם ישתתפו מבעוד מועד, אך המלכה הבהירה שהם לא יופיעו על המרפסת של ארמון בקינגהאם במהלך Trooping the Color, שהתקיים ב-2 ביוני.

Trooping the Color הוא אירוע פופולרי מאוד מכיוון שכל משפחת המלוכה בדרך כלל יוצאת אל המרפסת של ארמון בקינגהאם כאשר טקס מבוצע על ידי גדודים של הצבא הבריטי. השנה, אליזבת הגבילה את הצילום עבור חברים בכירים בלבד.

"לאחר שיקול דעת מדוקדק, המלכה החליטה שההופעה המסורתית של השנה במרפסת Trooping the Color ביום חמישי, 2 ביוני, תהיה מוגבלת להוד מלכותה ולבני משפחת המלוכה הממלאים כעת תפקידים ציבוריים רשמיים מטעם המלכה." נכתב בהצהרה מהארמון.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של יובל הפלטינה של המלכה 2022!

קישור מקור