תמונות מסע לירידה במשקל אנג'לה דים

תמונות מסע לירידה במשקל אנג'לה דים

קבל את זה, אמא! ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים הראתה את מבנה הגוף הרזה יותר שלה בעיצומו של מסע הירידה במשקל.

מעריצים הבחינו לראשונה בהתקדמות הירידה במשקל של אנג'לה בנובמבר 2020, כאשר עובדת הבריאות שיתפה סדרה של תמונות שצולמו במהלך מסיבת יום הולדת משותפת לנכדות אנה, 6, ולונדון ריי, 8. ה"ממה" המרגשת יצאה לגמרי על חד קרן ג'וג'ו סיווה-ביצה בנושא לנכדים שלה והיא הצטלמה לסלפי מתוק עם אנה בפרשה. המעריצים שמו לב שפניה של אנג'לה נראו הרבה יותר רזות בתמונה באותו זמן.

ילידת הייזלהרסט, ג'ורג'יה, עוררה סערה ברשתות החברתיות שוב בחודש שלאחר מכן בזמן שחגגה את יום הולדתה ה-56. היא שיתפה תמונה שלה כשהיא מחזיקה את עוגת יום ההולדת ההפתעה שניתנו לה על ידי נכדיה, והמעריצים לא יכלו שלא לשים לב שאנג'לה נראית כאילו ירדה במשקל בכמות מרשימה בתמונות.

בראיון במרץ 2021 עם Us Weeklyאנג'לה אישרה שהיא עברה ניתוח בשרוול קיבה באוגוסט 2020. היא חשפה את תוכניותיה להתחיל במסע הרזיה ב- ארוס 90 יום: באושר ועושר? עונה 5 ספר הכל ששודרה באוקטובר 2020. למרות שבעלה, מייקל אילסנמילא אישרה לה להיכנס מתחת לסכין, אנג'לה התעקשה שהיא צריכה לעבור את ההליך כדי לשפר את בריאותה.

"אחרי החודש השלישי, אני אוריד בערך מאה ומשהו פאונד", שיתף כוכב הריאליטי עם המנחה שון רובינסון. "הכל ישוחזר, ניתוח העור שלי, הם עושים… אני אעשה הכל."

אנג'לה דיברה בעבר על האפשרות לבצע את הניתוח עם מייקל, אבל זה היה הפעם הראשונה שהוא למד שהיא החליטה לעבור את זה. יליד ניגריה היה מוטרד מאוד מהבחירה שלה ואמר שהוא לא מאשר "שום דבר ניתוח", במיוחד על אשתו. "לא עושה את כל הדברים המלאכותיים האלה. אני לא אוהב את זה", הוא הכריז.

היא התעקשה שניתוח הוא האפשרות הטובה ביותר עבורה מכיוון שלאחרונה עלתה 20 קילו בזמן שהייתה בהסגר על רקע מגיפת הקורונה. אבל מייקל אמר לאנג'לה שהיא יפה ללא קשר לגודלה והודה שהוא מודאג מהסיכונים האפשריים הנלווים לניתוח. למרבה המזל, נראה שלמייקל לא היה ממה לדאוג כי אשתו נראית מאושרת ובריאה.

גלול דרך הגלריה למטה לתמונות של מסע הירידה במשקל של אנג'לה דים!

קישור מקור