תמונות משפחתיות 'LPBW', שהתחתנו בחווה

תמונות משפחתיות 'LPBW', שהתחתנו בחווה

חגיגות גדולות! למרות שיש לה הרבה דרמה משפחתית, משפחת רולוף הוכיחה שהם יודעים איך להתאחד כדי לחגוג חתונות.

אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים מאט רולוף ו איימי רולוף קשרו את הקשר ב-1987. הם מיקדו את תשומת לבם בעבודה בחוות רולוף באורגון ובגידול ארבעת ילדיהם. הזוג התגרש ב-2016, אם כי נותרו חלק מחייו של זה כשהם ממשיכים לעבוד בחווה.

בעוד שהחווה חשובה בבירור למאט ואיימי, הנכס ממלא גם תפקיד מיוחד בחיי ילדיהם. בנוסף לגדול בחוות רולוף, ג'רמי, זאק, מולי ו יעקב כולם התחתנו שם.

רוב החתונות של ילדי רולוף הוצגו LPBWאם כי יעקב בחר בטקס פרטי יותר כשהתחתן איזבל רוק בספטמבר 2019. למרות היותו טקס אינטימי, כל משפחתו של ג'ייקוב השתתפה באירוע המיוחד.

בינתיים, אשתו של ג'רמי, אודרי רולוף, היה הרבה יותר פתוח בכל הנוגע לדיון על תהליך החתונה והתכנון. "תכננו את החתונה שלנו כשגרנו במדינות שונות, אבל התברר שזה כל מה שאי פעם חלמנו שהיא תהיה – ועוד", כתבה אודרי בפוסט בבלוג עבור הקשר. "זה היה יום קיץ חם מלא בשדות פרחים, כתרי פרחים, סגנון וינטג', הדגשות פרחוניות, נחושת ותחרה, שמיכות, אוכל, משקאות, השתובבות, ריקודים, צחוקים, חיבוקים, שיתוף פעולה, כוסית, סיפורים, שמחה, נוצץ, מריעים והכי חשוב, אהבה."

בזמן שהילדים קשרו את הקשר בחוות רולוף, איימי החליטה גם להתחתן עם בעלה, כריס מרק, בנכס שחלקה בעבר עם האקס שלה. החתונה – שתועדה בספיישל TLC איימי וכריס'ס Happily Ever After – "יצא מושלם" עבור הכלה, למרות שהיא הודתה שהיא רוצה שדבר אחד היה הולך אחרת.

המטריארך של רולוף הודתה שהיא הייתה צריכה "להתמקד יותר" בה ובכריס במהלך הטקס. "למרות שהיו לנו משפחה וחברים ודברים כאלה [there]הם שם בשבילנו", אמרה אֲנָשִׁים. "אני לא צריך לדאוג לזה. אני צריך לספק, כנראה, קצת יותר את כריס ואני."

המשיכו לגלול כדי לקבל מבט מבפנים איך נראתה כל אחת מהחתונות של רולוף.

קישור מקור