תמונות נדירות שלו אז והיום

תמונות נדירות שלו אז והיום

מְנוּקָד! פעם האיש המוביל על מתעדכן עם הקרדשיאניםבשנים האחרונות א רוב קרדשיאן התצפית הפכה נדירה כמו הג'ירפה הלבנה הידועה לשמצה.

המעריצים הוצגו לראשונה לאח קרדשיאן היחיד במהלך העונה הראשונה של ה-E! סדרת ריאליטי. באותה תקופה, רוב היה סטודנט למנהל עסקים בן 20 שלמד בבית הספר לעסקים באוניברסיטת דרום קליפורניה במרשל.

לרוב היה חלק ניכר ברומנים מתוקשרים, החל עם נערת הצ'יטה לשעבר אדריאן ביילון. מערכת היחסים ביניהם תועדה בתוכנית המצליחה משנת 2007 ועד פיצולם בשנת 2009. מאוחר יותר התברר כי מייסד ארתור ג'ורג' בגד בחברתו דאז מה שגרם בסופו של דבר לפרידה.

לאחר פרידתם וסיום לימודיו במכללה באותה שנה, רוב מצא את עצמו גר עם אחותו קלואי קרדשיאן ובעלה הטרי דאז, כוכב לוס אנג'לס לייקרס למאר אודום.

בשנת 2012, רוב ניהל רומן קצר מועד עם הזמר הבריטי ריטה אורה. לאחר הפרידה שלהם, כוכבת הריאליטי האשימה את הזמרת שהיא בוגדת בו עם מספר גברים.

"איך לאישה שכל כך עסוקה בלנסות להתחיל קריירה משלה, יש זמן להיות עם כל כך הרבה בחורים בזמן מערכת יחסים", אמר אז בטוויטר.

בשנה שלאחר מכן, המעריצים החלו לשים לב שרוב היה להתרחק מאור הזרקורים. "לא הרגשתי את עצמי, עליתי במשקל", אמר לגיס למאר במהלך פרק ביולי 2013 לאחר שדילג על טיול משפחתי ליוון. "זה פשוט מתסכל אותי שאני לא שמח לצאת אם אני לא בכושר טוב".

ימים לפני אחות קים קרדשיאןהחתונה האיטלקית של קניה ווסט, במאי 2014, רוב נצפה מגיע לאירופה נראה כמעט בלתי ניתן לזיהוי. אחרי שקלואה הגנה על אחיה מפני שונאי גוף מקוונים, הוא עלה על טיסה חזרה ללוס אנג'לס ודילג על הנישואים של קימיי.

בשנים שחלפו מאז, רוב נשאר מחוץ לאור הזרקורים, ורק הופיע מעט באירועים משפחתיים, ברשתות החברתיות ובתוכנית הריאליטי. רוב הוא גם אב מסור לבתה דרים, שאותה הוא חולק עם ארוסתו לשעבר בלאק צ'ינה.

גלול למטה כדי לראות את כל התצפיות של רוב קרדשיאן בשנים האחרונות!

קישור מקור