תמונות נדירות של בתה של קורטני קוקס

תמונות נדירות של בתה של קורטני קוקס

המיני-אני של קורטני! קורטני קוקס ו דיוויד ארקטבתו של קוקו ארקט, כולה בוגרת.

למרות היותה ילד של שני כוכבים הוליוודיים, המתבגרת שמרה על פרופיל נמוך לאורך השנים ומופיעה רק מדי פעם בחשבונות המדיה החברתית של אמה.

קורטני ספדה לילדתה היחידה ביום שני, 13 ביוני, באיחלה לה יום הולדת 18 שמח בתאריך אינסטגרם. "קוקו יום הולדת 18 שמח! אני כל כך גאה להיות אמא שלך. את אמיצה, חכמה, עמוקה, מצחיקה, ייחודית ויפה עם הלב הכי גדול. אני לא יכול לחכות לראות מה הלאה. אני אוהב אותך," ה חברים alum כתב לצד שלוש תמונות של קוקו לאורך השנים. בעוד שהתמונה הראשונה הייתה תמונת סלפי של צמד האם והבת, השנייה לכדה את קוקו מצטלמת עם גורים והשלישית הראתה קוקו צעירה לבושה בטוטו ורוד.

מספר חברים מפורסמים של קורטני פנו למדור התגובות כדי לאחל לקוקו יום הולדת שמחכולל אוקטביה ספנסר, קייט הדסון, מליסה בררה ו לסלי מאן.

בינואר 2022, ה לִצְרוֹחַ שחקנית פתחה על אמהות במהלך ראיון עם אֲנָשִׁים. "הייתי ממש קרוב לאמא שלי. היא הייתה החברה הכי טובה שלי", אמרה לפרסום. "ויש לי את זה עם קוקו. היא מספרת לי הכל."

עם זאת, קורטני הודתה שהיא וקוקו לא תמיד מסתדרים. "אנחנו נלחמים. למדתי שגבולות חשובים ולשמור עליהם כי אני יודעת שזה גורם לה להרגיש בטוחה", אמרה. "אבל אני לא תמיד טוב עם גבולות. אני נשחק. אתה צריך לבחור את הקרבות שלך ולהחליט מה חשוב."

בנוסף, יליד אלבמה חלק תובנה לגבי איך זה להיות הורים ביחד עם דיוויד. הזוג קשר את הקשר ב-1999 והתגרש ב-2013.

לאחר שציינה את החלק הטוב ביותר בהורות משותפת הוא "כשאתה לא רב על דברים," קורטני פירטה, "כשאין 'אפשר לקבל אותה במהלך החג הזה?' זה לא כמו, 'טוב, אלה החגים שלי'. לא, זה לא משנה. מה שהיא רוצה לעשות ומה שעובד. מעולם לא הייתה ויכוח על דברים כאלה. ואני חושב שזה ממש ממש חשוב".

המשך לגלול כדי לראות תמונות נדירות של קוקו לאורך השנים.קישור מקור