תמונות ניתוח פלסטי של תרזה ג'ודיצה: לפני ואחרי

תמונות ניתוח פלסטי של תרזה ג'ודיצה: לפני ואחרי

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה ג'ודיצה חלקה כל כך הרבה מחייה עם מצלמות לאורך השנים ואינה נרתעת מלחלוק אילו הליכים קוסמטיים עברה.

"אני לא יודע אם מישהו יודע, אבל עשיתי את קצה האף שלי והייתי כל כך לחוצה לקבל את זה", חשף כוכב בראבו כשהופיע כנואם המרכזי בתערוכת הנשים האולטימטיבית של ניו ג'רזי בנובמבר 2019 .

"אז אני מניח שעברתי ניתוח אף – הקצה שלו – והשתמשתי בד"ר טוביאס באנג'לווד, [New Jersey]. הוא היה מדהים", הוסיפה תרזה בהתייחסה ד"ר ג'פרי טוביאסרופא בעיר ניו יורק המכונה "המומחה לניתוח אף".

"אחרי שסיימתי את זה, לא הרגשתי כאב בכלל", הוסיפה.

ילידת פטרסון, ניו ג'רזי, הלכה לאותו מנתח פלסטי כמו בתה Gia Giudice, שהייתה בת 19 כשעשתה ניתוח אף.

"כן אני נפוח. אני לגמרי מאוהבת בזה", כתבה גיה בתמונה של ניתוח האף שלה ביולי 2020. "אני בוגרת עכשיו, זה היה חוסר ביטחון שלי במשך זמן מה ומעולם לא הייתי מאושרת יותר וכל כך נוחה בחיי. עור משלו!!"

תרזה גם חשפה כי הארוס שלה לואיס רולס תמכה בהחלטתה לעשות ניתוח אף, ואמרה, "שאלתי את לואי, אני, כמו, 'מותק, האם לעשות את האף שלי?' והוא אומר, 'האם זה יגרום לך להרגיש טוב יותר?' ואני אמרתי, 'כן'. אז הוא אמר 'תעשה את זה'".

באשר לבחירתה לאפשר לבנותיה לעבור הליכים קוסמטיים, כוכבת בראבו שיתפה שהיא בסדר גמור שהן משפרות את המראה שלהן לאחר גיל מסוים. "אני כולי עוסק בניתוחים פלסטיים, אבל לא [for] בני נוער", אמרה במהלך התערוכה.

היא המשיכה, "לא אתן לגיה לעשות שום דבר לזמן מה. אני מתכוון, אני מניח שאתה יודע, אחרי שנות ה-20 שלך, אם אתה רוצה לעשות משהו כמו אחרי 21… אתה חייב לוודא שהגוף שלך גדל לגמרי. או שאני יודע שנערות צעירות עושות את האף שלהן ואני חושב, אתה יודע, אם יש לך אף גדול, כדאי שתתקן את זה. למה לא?!"

"אני כן מאמין בזה אם אתה לא מרוצה מעצמך ואתה רוצה לעשות ניתוח פלסטי, אני חושב שאתה צריך כי אחרי שאתה עושה, זה כן גורם לך להרגיש טוב יותר", הוסיף מתחרה הכושר.

המשך לגלול כדי לראות תמונות של השינוי בניתוח הפלסטי של תרזה.

קישור מקור