תמונות סיור בבית דוד, אנני טובורובסקי

תמונות סיור בבית דוד, אנני טובורובסקי

ארוס בן 90 יום כוכבים דוד טובובסקי ו אנני טובורובסקי (לבית Suwan) אולי התחילו את חייהם באמריקה ביחידת אחסון של חבר, אבל השניים המשיכו לקנות בית משלהם במדבר אריזונה.

בקשר אישר בעבר במאי 2022 כי ארוס בן 90 יום בני הזוג עברו מדירתם הצנועה בסקוטסדייל, אריזונה, לבית מדהים כמעט בפונטיין הילס.

הבית העירוני, שמגיע לשטח מדהים של 2,219 רגל מרובע, כולל ארבעה חדרי שינה, שניים וחצי חדרי רחצה ובריכה קהילתית. תוכנית הקומה הפתוחה מדגישה גם את התקרה הנרחבת של 20 רגל, מטבח גדול וסלון מרווח. בחדרם של דיוויד ואנני יש גם ארון ענק, הכולל אמבט ג'קוזי מפנק.

ה שיחת כריות בוגרים נתקלו בעיר החדשה במהלך המגיפה במקרה כאשר אנני קנתה מכונת תפירה והחלה לייצר מאות מסכות עבור העובדים בקו החזית.

"רוקח מקומי שלח לי הודעה דרך אינסטגרם ואמר, 'תוכל להביא כמה מסכות לכאן?' אז נסעתי מהעיר העתיקה לפונטיין הילס והתאהבתי", סיפר דייוויד The Fountain Hill Times במאי 2022.

עם שובם לעונה 2 של דיוויד ואנני: אחרי 90 הימים, שהוצג לראשונה בדצמבר 2022, יליד קנטקי גילה שהם רכשו את הבית הגדול יותר בציפייה שאחיה של אנני ג'ורדן ובת דודתה אמבר יצטרפו אליהם מתאילנד.

עונה 1 של הספין-אוף של בני הזוג עקבה אחר בני הזוג כשנסעו לארץ הולדתה של אנני בתקווה לקבל אשרות סטודנטים לבני הנוער. בעוד שבקשותיהם נדחו בסיום עונת פברואר 2022, הם נשבעו להמשיך ולנסות לשנה הבאה.

בעוד שדיוויד ואנני מתכוננים לארח שני בני נוער, הם גם עוררו ספקולציות לתינוקות משלהם לאחר שסרטון טיזר הראה את ילידת תאילנד מתייעצת עם רופא לאחר שחשפה שהיא לא קיבלה מחזור במשך יותר משלושה חודשים.

"לא חשבתי שאי פעם אחשוב על להיות אבא שוב", אמר דיוויד למצלמות בכתב וידוי.

המשך לגלול כדי לראות תמונות של ארוס בן 90 יום מככבים בביתם באריזונה של דייוויד ואנני טובורובסקי.

קישור מקור