תמונות עירום של בריטני ספירס לפני ההריון

בריטני ספירס מזכירה למעריצים איך נראה הגוף הסופר גוון שלה לפני שהודיעה ב-11 באפריל שהיא מצפה לתינוק מספר 1 עם ארוסה סם אסגרי. נסיכת הפופ שיתפה ביום שני, 9 במאי, סדרה של תמונות עירום לחלוטין לעמוד האינסטגרם שלה, כשהיא נזכרת בחופשה קודמת.

בתמונות, שכולן כללו פילטרים שונים, בריטני, בת 40, הצטלמה עירומה כשהיא מביטה במצלמה, מכסה את שדיה החשופים בידיה. היא השתמשה באימוג'י לב ורוד כדי להסתיר את החלקים הפרטיים שלה, בעוד שני קעקועים עמוקים בקו הירך התחתון של הזמרת נראו בבירור בצילומים.

באדיבות בריטני ספירס/אינסטגרם

"מזבלת התמונות של הפעם האחרונה שהייתי במקסיקו לפני שהיה תינוק בתוכי", כתבה בריטני ליד התמונות, ושאלה, "למה לעזאזל אני נראית צעירה בעשר שנים בחופשה???" זמרת "Everytime" עמדה בפתח זכוכית שהובילה לעלווה ירוקה גבוהה מאחוריה, כאילו הייתה בספא. זה יסביר להיות עירום לגמרי!

מספר דקות לאחר מכן, בריטני שיתפה פוסט תמונה עירום כמעט זהה, שבו ההבדל היחיד היה ההבעה על פניה והירכה שלה בזוית. "אל תזלזל בכוח של לעשות את זה בעצמי ולצלם עם מקל סלפי!!!" היא ציינה לגבי התמונות, והוסיפה שוב שהתמונות היו מלפני שהיא ציפתה.

תמונות עירום של בריטני ספירס
באדיבות בריטני ספירס/אינסטגרם

התמונות האחרונות הגיעו בעקבות בריטני שחלקה סט תמונות עירום ביום חמישי, 5 במאי, כשהיא משתמשת בכלב המחמד שלה סוייר כדי לכסות את החלק הקדמי החשוף שלה תוך שהיא משאירה את הצד האחורי שלה חשוף.

בריטני הודיעה על הריונה לאחר טיול באפריל להוואי עם סם, בן 28, ואמרה למעריצים בפוסט באינסטגרם, "אז עשיתי בדיקת הריון… ואחחחח טוב… אני יולדת." ארוס המאמן האישי החמוד שלה שיתף אז פוסט משלו הכולל ציור בצבעי מים של אריה ולביאה המגינים על גור קטן.

סם כתב לצדו, "נישואים וילדים הם חלק טבעי ממערכת יחסים חזקה מלאת אהבה וכבוד", והוסיף, "אבהות היא משהו שתמיד ציפיתי לו ואני לא מתייחס בקלות. זו העבודה הכי חשובה שאעשה אי פעם".

קישור מקור