תמונות קרדשיאן-ג'נר לוהטות 2023: תמונות סקסיות השנה

תמונות קרדשיאן-ג'נר לוהטות 2023: תמונות סקסיות השנה

שנה חדשה, הזדמנות חדשה לשתף תמונות פיקנטיות! האחיות קרדשיאן-ג'נר יודעות דבר או שניים על פוזות למצלמה, ו-2023 אינה שונה.

פותחת את השנה עם תנוחת הסלפי המיוחדת שלה, קים קרדשיאן נראה נעים בסוודר שחור ותחתונים תואמים, פשוט כיתוב את הצילום "2023". גרף כמעט 1.8 מיליון לייקים, מייסד SKIMS הבהיר שתנוחת פרצוף הברווז לא הולכת לשום מקום. כשבועיים לתוך השנה החדשה, הכוכב של הקרדשיאנס נתן לה את האקס קניה ווסט משהו להתבשל עליו כשהיא התייצבה בחולצת ביקיני שחורה ומעטה, קופצת לסאונה ליום של רגיעה.

אמא לארבעה הייתה מסובכת במחלוקת עם בעלה לשעבר במשך חודשים, כשהראפר המפורסם אפילו התחתן עם עובד Yeezy ביאנקה צנסורי בתחילת ינואר 2023, חודשיים בלבד לאחר סיום גירושיו מכוכב הריאליטי. תוך שימוש בכוח המדיה החברתית, קים כתבה באינסטגרם Stories שלה בעקבות החדשות, "אני בעידן הילדה השקטה שלי, אין לי הרבה מה להגיד", לפני שמחקה את הפוסט. בהתחשב בכישרון של קים לתהילה ברשתות החברתיות, סביר להניח שהיא תמשיך לעדכן את הצופים עם רגעי השיא של חייה – דיבורים על לגרום לאקס לקנא.

במקום אחר במשפחה המפורסמת, אחות קטנה קיילי ג'נר סגרה את 2022 עם סדרה סקסית של צילומים על המדרגות. בגד הגוף הצלול ומעיל הפרווה שלה דיברו, והיא עקבה אחריו עם קרוסלה של תמונות מפוארות בראשון בינואר 2023. בעקבות הפרידה שלה עם טרוויס סקוטאיל קוסמטיקה של קיילי לא נרתע מתמונות מפתות, מפרסם תמונות מצילומי מיטה עם בסטי אנסטסיה קרניקולה וסדרת סלפי בשום דבר מלבד חזייה. האמא הזו לשניים באמת בעידן הילדה הלוהטת שלה.

מייסד אמריקאי טוב קלואי קרדשיאן עשויה להיות כוכבת הריאליטי שנותנת לאקסים שלה הכי הרבה להתבכיין השנה, שכן האחות קרדשיאן באמת אימצה את התכונות המדהימות שלה. אמא לשניים יודעת להצטלם, כשהיא לוקחת לרשתות חברתיות לעתים קרובות עם צילומים מפתים ומבטים רוצחים. היא קיבלה את 2023 דרך אינסטגרם עם קרוסלה של תמונות מתוקות עם בני משפחתה, אבל זה רק עניין של זמן עד שקלואה תצא מתנדנדת עם כמה פוסטים לוהטים.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את התמונות הסקסיות ביותר של קרדשיאן-ג'נר של 2023.

קישור מקור