תמונות שלה בלי חזייה

תמונות שלה בלי חזייה

לִקְטוֹל. סוואנה כריסלי היא יפהפייה בלונדינית שתמיד הייתה לה חוש חמוד לסטייל מאז כריסלי יודעת הכי טוב בשנת 2014. התלבושות שלה תמיד היו קלאסיות, אך טרנדיות… אבל תמיד מתאים לגיל בתור אבא שלה, טוד כריסלי, הקפידה על הלבוש שלה. עם זאת, כשהיא גדלה לאישה צעירה, סוואנה עשתה זאת נהרג בתלבושות נועזות ללא חזיות.

כוכבת הריאליטי ממש שמטה לסתות כאשר לבשה שמלת באו טראנצ'י שחורה וצמודה למחצה בשטיח האדום של פרסי הקאנטרי לשנת 2017. לשמלה המחבקת את הקימורים היו גזרות שקופות עם בד מוצק שכמעט ולא כיסתה את החזה שלה. בזמן שהיא המומה במראה המסוכן, המעריצים שאלו אם היא קיבלה עבודת ציצים או לא, מכיוון שהם נראו גדולים מהרגיל.

טוד, שהתארח בתוכנית הקדם עם E! חדשות, שיתף את חוסר החיבה שלו מההרכב הבוגר. "זהו ערוץ משפחתי; לכן אנחנו לא מתכוונים לתת לכל זה לראות בטלוויזיה," הוא התבדח כשראיין את בתו. "כדאי לך לקוות ששום דבר לא יצוץ החוצה, כי אם זה יצוץ החוצה, אני הולך לקפוץ."

למרות שהופעתה של סוואנה עוררה שיחות אם היא נעלמה מתחת לסכין, ילידת ג'ורג'יה התייחסה בעבר לשמועות של ניתוחים פלסטיים, וטענה שהיא טבעית.

"כל ההערות האלה על כך שקיבלתי עבודה בציצים… באמת?!" היא צייצה ביוני 2015. "חחח שמעתם על חזייה? כן אתה צריך לנסות אחד! הם דוחפים לך את הציצים למעלה!"

מעריצים יצאו להגנתה כשמשתמש מקוון אחד כתב, "שונאים שונאים, אוהבים! שונאים הם מניעים!" בעוד אחר העיר. "חחח אני אומר לחבק את השונאים האלה. הם פשוט מקנאים בבובי הטהור שלך [sic]."

Savannah השיקה את קו הבגדים שלה Faith Over Fear ב-2017, המציעה מגוון פריטי לבוש כמו חולצות גרפיות, שהם גם טרנדיים וגם שמרניים. היא חשפה ששם המותג הוא אמירה שהיא חיה לפי כל חייה, אז היא רצתה לשלב אותו בעסק שלה.

"אני מרגישה שכל כך הרבה אנשים, במיוחד בני הדור שלי ומטה, אנחנו נותנים לפחד שלנו לכלות אותנו עד כדי כך שאנחנו פשוט לא רודפים אחר החלומות שלנו", אמרה אֲנָשִׁים ביולי 2017.

"אז בשבילי, [I] תן לאמונה שלי להיות גדולה יותר מהפחד שלי שמשהו לא יקרה. זה הנימוק שלי. אני אתן לאמונה שלי בפרויקט הזה להיות כל כך הרבה יותר גדולה מהפחד שיש לי בו שלא יצליח שאני פשוט אתן לזה להצליח", היא המשיכה. "מילים קטנות באמת יכולות לשנות את היום שלך אז כך שילבתי אותו. אני אומר שזה בגלל שאני מדבר מניסיון. הייתה לי נסיעה לא קלה. חטיבת הביניים והתיכון לא היו קלים עבורי, אז היו דברים קטנים שיעזרו”.

המשיכו לגלול כדי לראות את הרגעים המסוגננים ביותר של סוואנה ללא חזיות!

קישור מקור