תמונות של אאוטפיטים ללא חזייה

תמונות של אאוטפיטים ללא חזייה

מלכה אגדית פורחת מול עינינו. אנה דה ארמאס הוכיחה פעם אחר פעם שהיא כוח שיש להתחשב בו במצלמה ובכיבוי. השחקנית הקובנית הדהימה את המעריצים בג'יימס בונד סרט צילום אין זמן למותמשאיר את המעריצים לצפות בסבלנות לתפקידה כסמל ההוליווד המנוח מרילין מונרו בסרט הקרוב בְּלוֹנדִינִית. בהתחשב בכך שהיא מגלמת אישה שהסגנון שלה עדיין משפיע על הדור של היום – אנחנו מדברים עליך, קים קרדשיאן – אפשר לומר שאנה יודעת דבר או שניים על אופנה.

"אין הרבה אופנה בקובה. אני חושבת שמה שהשפיע עליי זה הפשטות והפרקטיות שבה אתה צריך לחיות שם", אמרה אֲנָשִׁים באוקטובר 2017. "אני אוהב בגדים אדים עם פרחים וצבעים."

השחקנית עיטרה את השטיח האדום במהלך הבכורה של הסרט של נטפליקס האיש האפור – שבו היא מככבת לצד כריס אוונס ו ריאן גוסלינג – לובשת שמלה ראויה לציון של לואי ויטון שהייתה מושלמת לאירוע. היא התאימה לנושא הסרט בכך שלבשה גוזיות מטאליות אפורות בחלק העליון של השמלה, בעוד שהחלק התחתון היה עשוי מרצועות בצורת שונות.

עם זאת, השמלה הכחולה שהיא לבשה בה אין זמן למות היה חזון ברור תקוע במוחם של הצופים במשך זמן רב. בסרט, ה סכינים החוצה הכוכב לבש שמלה סקסית כחולה באורך הרצפה עם א צוואר צוואר שהראה לה צד נשי וחושני. השמלה, שנעשתה על ידי המעצב האוסטרלי מייקל לו סורדו, הייתה פיסת אופנה קלאסית בזיכיון קולנוע קלאסי שהראתה מספיק עור.

ה מים עמוקים עופרת שמרה על המראה חסר החזייה במהלך הקרנת הבכורה של הסרט כשהיא לובשת שמלה מותאמת אישית של לואי ויטון. לשמלה השחורה היה חריץ גבוה וצווארון צונח עם רצועות משובצות כסופות ששימשו כאביזר מושלם.

לרוע המזל, ההרכב המתאים היה כל כך חשוף שהיא הבזיקה בטעות עם המצלמה כשניסתה להיכנס למכונית שלה בזמן שיצאה ממסיבה של הסרט 007. אף על פי כן, אנה נראתה כמו מופע עשן שלם ואנחנו בטוחים שנראה ממנה עוד מראות חסרי חזיות בעתיד.

המשיכו לגלול כדי לראות את התלבושות המסוגננות ביותר ללא חזיות של אנה דה ארמאס!

קישור מקור