תמונות של אלום 'אמא מתבגרת'

תמונות של אלום 'אמא מתבגרת'

תחת הסכין! אמא מתבגרת OG אלום פרה אברהם עברה את השינוי במהלך השנים הודות ליותר מכמה הליכים קוסמטיים. למרות שספגה ביקורת מתמדת על הבחירות שלה, כולל העובדה שהבת סופיה תצלם את זריקות הישבן שלה, פארה לא נרתעת מלחלוק את העבודה שעשתה.

"זה לא פולשני בדיוק כמו טיפול בדם או זריקות", הסבירה פארה באפריל 2018 לאחר שקיבלה תגובה גדולה על כך שגרמה לבתה בת 9 לתעד את ההליך שלה. "יותר כוח לסופיה ללמוד על אסתטיקה ובריאות", היא הוסיפה בכיתוב שלה.

פארה החלה להתעסק בשיפורים כירורגיים כשירדה מתחת לסכין להגדלת חזה ב-2010.

"אחרי לידה, הציצים שלי נעלמו. זה פגע בהערכה העצמית שלי", היא אמרה ל-Us Weekly ביולי 2011 על מעבר מגביע A ל-C-cup. "לא הרגשתי שאני אישה מספיק יותר. ידעתי שאני יכול להיות מאושר יותר".

שנתיים לאחר מכן, באוקטובר 2013, האם החד הורית נגעה באחר מחוסר הביטחון שלה כאשר עברה ניתוח אף וסנטר עם ד"ר מיכאל זלשהאואר.

"סוף סוף אני מרגישה מדהימה", היא אמרה בקשר בעקבות ההליך הכפול של 16,000 דולר. "אני שונאת את האף שלי מגיל 13," היא המשיכה. "אני לא צריך לשנוא שום דבר על הפנים שלי לעולם."

פארה, ללא ספק, מכירה את דרכה בחדר ניתוח – עד כדי כך שהיא אפילו שקלה להיות מנתחת פלסטית בעצמה.

"יש הרבה דברים שאני צריך לעשות עם אסתטיקה ולימודים והצללת עבודה", אמר פארה קוסמופוליטי במהלך ראיון ב-2015, וחשפה שהיא תכננה "לחזור אחורה [to school]."

"למזלי, יש לי הרבה חברים והרבה רופאים שאני יכולה לעשות בהם צל עבודה ושאני מאמינה בהם והם מנתחים מובילים", חשפה אז אמו של אחד מהם. "אז, אני מאוד נרגש לעשות את זה ובהחלט יש לי את התמיכה."

גלול למטה כדי לראות תמונות ממסע הניתוחים הפלסטיים של פארה!

קישור מקור