תמונות של בגד ים משפחתי של רולוף: ראה את כוכבי 'אנשים קטנים, עולם גדול' בבגדי ים

משפחת רולוף של TLC's אנשים קטנים, עולם גדול הוא די פעיל והרפתקני, ומציג את הפעילויות הרבות שלהם לאורך השנים במופע שלהם. מעריצים ראו אותם מנסים הכל, החל משיט קיאקים ועד גלישת ערות ועד רכיבה על אופנועאבל הם אוהבים במיוחד לשחות!

הרבה השתנה עבור משפחת רולוף במהלך השנים בתוכנית הריאליטי שלה, שהוצגה לראשונה ב-2006. זך רולוף נָשׂוּי טורי רולוף ביולי 2015, ובשנים שלאחר מכן הפכו בני הזוג להורים לשלושה ילדים. הזוג קיבל את פני בנם, ג'קסון בשנת 2017, בת לילה ריי בשנת 2019 והילד השלישי שלהם, יאשיהובשנת 2022. אחיו התאום של זך ג'רמי רולוף יש לו גם שלושה ילדים משלו לאחר שהתחתן אודרי רולוף בשנת 2014. הזוג חולק בת גַחֶלֶת יליד 2017, לְנָבֵּא נולד ב-2020 ובנם השני, ראדלייליד 2021.

עם קבלת הפנים של הדור הבא של משפחת רולוף, המעריצים ראו קווי סיפור חדשים מתפתחים וגם כמה שנותרו זהים. דבר אחד שלא השתנה מאז שהמשפחה התחילה לצלם הוא האהבה שלהם לחיק הטבע. למרות שחלק מבני המשפחה כבר לא מופיעים בתוכנית, זה לא מונע מכולם לבלות יחד ולחלוק עדכונים עם מעריצים.

אודרי וג'רמי רולוף לקח הילדים שלהםהבת אמבר והבנים בודה ורדלי, ל מאווי באפריל 2022, משתפים טונות של תמונות מקסימות מהטיול שלהם.

"אז, אנחנו כאן כי זכיתי בטיול הזה," שיתפה אודרי באמצעותה אינסטגרם סיפורים בזמנו, המתייחסים לחברת השמנים האתריים בה היא עובדת. "למעשה זכיתי בלא מעט טיולים אבל מעולם לא הצלחתי ללכת בגלל התזמון של תינוקות או השקות ספרים או מגיפות."

פוסטי החופשה של יליד אורגון הציגו חיוכים גדולים מכל המשפחה כשהם שחו וחקרו את האי.

"היינו מאוד נרגשים סוף סוף להיות מסוגלים להגיע לזה – במיוחד מכיוון שלמאווי יש נקודה כל כך רכה בליבנו", שיתפה אם לשלושה לצד תמונה של שקיעה מהממת בהוואי.

אמא לשלושה פעילה מאוד, משתפת תמונות וסרטונים ברשתות החברתיות מתקופתה של גלישת ערות, שחייה ושייט קיאקים. מה עוד, יש לה דמות נהדרת להראות את זה! היא שיתפה בעבר תמונה של גופה לאחר הלידה רק שעה לאחר שילדה את הבן הצעיר ראדלי, שאותו קיבלה בנובמבר 2021.

"אלוהים גרם לגופנו לעשות דברים מופלאים כמו להביא חיים לעולם", כתבה אז.

לגבי שאר שבט רולוף, נראה שלכל אחד מהם יש פעילות מועדפת. בעוד איימי נהנית לרכוב על אופנוע עם בעלה, כריס מרקטורי אוהבת לבלות את זמנה בשחייה עם הילדים שלה.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות בגדי הים של משפחת רולוף לאורך השנים.קישור מקור