תמונות של בית האגם שלה

תמונות של בית האגם שלה

זה נחשב לצמצום? לְשֶׁעָבַר ג'ון וקייט פלוס 8 כוכב קייט גוסלין עברתי ל צפון קרוליינה בשל כספי"נושאים", אמר מקור בקשראבל לא היית מנחש את זה על סמך הבית החדש שלה על קו המים.

"קייט חיה חיים נורמליים יחסית בפנסילבניה במשך שנים לאחר שהתהילה שלה בתוכנית הריאליטי החלה להתפוגג", סיפר מקורב בעבר בקשר לגבי ניתוק קשרים של TLC עם קייט פלוס 8 כוכב, 46. "עם זאת, הכספים תמיד היו בעיה. קייט חיה הרבה מעל ליכולתה במשך שנים."

איפה קייט גוסלין עכשיו?

קייט עברה מפנסילבניה לטרוטמן, צפון קרוליינה, עם הילדים אדן, אלכסיס, ג'ואל ולאה, 18. בעלה לשעבר של קייט, ג'ון גוסלין, יש משמורת על שאר השישים, קולין והאנה. ילדיהם הגדולים של הזוג לשעבר, תאומים מאדי ו קארה21, משתתפים כעת אוניברסיטת סירקיוז ואוניברסיטת פורדהאם, בכבוד, במדינת ניו יורק. מאדי וקארה גרים עם אמם בזמן הפסקות מהקולג'.

אמא לשמונה רכשה במקור את בית ורנרסוויל, פנסילבניה, בסך 1.1 מיליון דולר באוקטובר 2008, כשהיא עדיין עם בעלה לשעבר. ב אוקטובר 2020עם זאת, היא העמידה את האחוזה למכירה. הבית רחב הידיים בשטח של 7,591 מ"ר, השוכן על 23 דונם של אדמה פרטית, התהדר בשש מיטות, שבעה חדרי רחצה ושירותים מהשורה הראשונה, כגון שלושה תנורים, שני מדיחי כלים ובריכת מים מלוחים.

"המהלך פשוט היה הגיוני, וזו דרך חיים טובה יותר עבורה ועבור הילדים כעת", הוסיף מקורב. "ארבעת הצעירים יהיו בקולג' השנה. קייט לא הייתה צריכה להחזיק את ביתם הענק [Wernersville, Pennsylvania.]”

עם זאת, הבית החדש של קייט לא נראה כמו חילופין משמעותי מהבית הקודם שלה.

איפה קייט גוסלין גרה?

בקשר אישרו שקייט ומשפחתה מתגוררים כיום בנכס חד-מפלס על קו המים הכולל ארבעה חדרי שינה, חמישה חדרי רחצה, מזח פרטי ומזח לסירה, בריכה, ג'קוזי ומוסך מורחב.

על פי רישומים מקוונים שהושגו על ידי בקשרקייט רכשה את הבית בצפון קרוליינה באפריל 2018.

מה קייט גוסלין עושה עכשיו?

קייט עזבה את כוכבת הריאליטי למען חיים פשוטים יותר בצפון קרוליינה. בספטמבר 2021, קייט השיגה "רישיון רב מדינות" מהמועצה לסיעוד בצפון קרוליינה. לפני שהתפרסם בטלוויזיה בריאליטי, המטריארך היה אחות לידה בבית החולים והמרכז הרפואי רידינג בפנסילבניה. לשעבר חניך סלבריטי המתמודד לא הופיע בטלוויזיה מאז 2019.

כדי לראות תמונות של ביתה המדהים של קייט על שפת האגם, המשיכו לגלול.

קישור מקור