תמונות של בן אפלק וג'ניפר גארנר בנם

תמונות של בן אפלק וג'ניפר גארנר בנם

גדל כל כך מהר! בן אפלק ו ג'ניפר גארנרבנו של סמואל אפלק, נולד בינואר 2012 – כלומר גילו הוא רשמית דו ספרתי. *מרים לסת מהרצפה.* לבן היחיד של הזוג לשעבר יש גם שתי אחיות – סָגוֹלשנולד בדצמבר 2005 ו סרפינהשהגיע בינואר 2009.

מקור אמר באופן בלעדי בקשר הצעיר קצת יותר ביישן מאחיו הגדולים. "סמואל פעם היה הכי שקט, אבל הוא מתחיל לצאת מהקליפה שלו", חשף המקורב על בנם היחיד של בן וג'ן. "הוא מסתכל על אחיותיו הגדולות ויש לו קשר ייחודי עם סרפינה. שניהם מבלים שעות במשחק ביחד. הם מתקוטטים לפעמים כמו כל האחים, אבל באופן כללי, הם מסתדרים".

בן וג'ן היו נשואים 10 שנים לפני שנפרדו ב-2015, שנים ספורות לאחר לידת ילדם הצעיר. הזוג הוותיק – שמעריצים רבים האמינו שיגיעו למרחקים – סיכמו את גירושיהם בנובמבר 2017.

לרוב, הפרידה של ג'ן ובן הייתה ידידותית, ולעתים קרובות רואים אותם בחוץ עם ילדיהם. לפעמים הם יוצאים לטיולים עם הקטנים שלהם בנפרד, ולפעמים רואים אותם ביחד. בדרך כלל, כאשר כל המשפחה נראית אחד עם השני, נראה שההורים מסתדרים היטב.

עם זאת, העניינים נעשו קצת יותר סוערים עם מערכת היחסים של הוריו בסוף 2019. כאשר לאבא שלהם הייתה תקלה פומבית מאוד במסע הפיכחון שלו, אמם נעשתה זהירה יותר לתת לילדים לבלות איתו.

בזמן שג'ן ובן חגגו יחד עם ילדיהם את חג ההודיה בשנת 2019, רק יום אחד לאחר מכן, לאקסים הייתה מחלוקת מחוץ לביתה של ג'ן, מקורב שנחשף באופן בלעדי ל בקשר. "נראה שהשיחות מתלהטות יותר ויותר", טען אז עד ראייה. "בדרך כלל הם תמיד יוצאים לחייך יחד, אבל הפעם הם ירו פגיונות אחד על השני."

"ג'ן העלתה את חששותיה שבן לא יוכל להישאר פיכח בעונת החגים הזו", המשיך המקורב. "היא פעלה מתוך אהבה, אבל זה הוציא את בן לדרך מכיוון שהוא כל כך מתאמץ לאחר שסבל לאחרונה. הוא מפוכח כרגע והרגיש שג'ן מפקפקת בו. אז הם נקלעו לוויכוח סוער".

למרות העליות והמורדות שלהם, נראה שהמשפחה חזרה למקום טוב. בן הצית מחדש את הרומן שלו עם ג'ניפר לופז, והם התחתנו ביולי. ג'ן מצידה יוצאת עם החבר ג'ון מילר.

"הייתי במצב הכי מזל שאפשר. יש לי קורת גג, יש לי אוכל, יש לי בריאות וכך גם המשפחה שלי", פרצה השחקנית במהלך מפגש יוגה אינסטגרם לייב עם המדריך צ'לסי ג'קסון רוברטס. "אז אין לי תלונות."

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות תמונות של סמואל אפלק לאורך השנים!

קישור מקור