תמונות של בראד, הילד של אנג'לינה

תמונות של בראד, הילד של אנג'לינה

שוכב נמוך! בראד פיט ו אנג'לינה ג'וליהבת של שילה ג'ולי-פיט חיה חיים פרטיים מאוד, ותמונות של יציאותיה והופעותיה הפומביות הן תענוג נדיר.

בשנים האחרונות החלה שילה, שנולדה ב-2006, להופיע יותר בשטיח האדום עם אמה המפורסמת. הנער ליווה את אנג'י והאח פאקס להקרנת הבכורה של הסרט התיעודי נייר ודבק בנובמבר 2021. חודש לפני כן, היא גם הופיעה מספר הופעות פומביות עם אחיה, כולל האחות זהרה, בזמן שאמא שלהם עשתה קידום הנצחים על שטיחים אדומים ברחבי העולם.

שילה הוא הילד הביולוגי המבוגר ביותר של בראד ואנג'לינה, שנישאו ב-2014 לפני שהגישו בקשה לגירושין ב-2016. הזוג לשעבר בהוליווד חולק גם את הבנים מדוקס, פאקס והבת זהרה, שכולם מאומצים, ואת התאומות ויויאן ונוקס.

למרות ששילה חיה חיים שקטים יחסית מחוץ לעיני הציבור, היא נהנתה לצאת יותר. "שילה נהנית מהזמן שלה באור הזרקורים ומתשומת הלב", אמר בעבר מקורב בקשר. "זה קצת מהמם, אבל יש לה מנטור נהדר באמה, שמלמדת אותה לקחת הכל בקלילות."

למרבה המזל, לנערה יש את אמא שלה ברשימה כדי לעזור לנווט את כל תשומת הלב החדשה. "אנג'י מוודאת ששילה לא תחשוב על זה כעל תוקף כי הכל קשור למראה החיצוני", המשיך המקורב. "אנג'י החדירה לכל ילדיה שמה שחשוב זה מבפנים, אבל העסק שלה, למרבה הצער, מתמקד הרבה במה שבחוץ".

באשר לאביה, ה מועדון קרב השחקן שמח לראות את המיני-אני שלו "יוצא יותר מהקונכייה שלה".

"בראד לא רוצה שהיא תגדל כל כך מהר, אבל הוא גאה לראות אותה על שטיחים אדומים. זה היה חיזוק אמון עבור שילה", אמר מקור נפרד בקשר. "כמובן, הוא מודאג מההשפעה של הוליווד על כל ילדיו, אבל הוא סומך על האינסטינקטים של אנג'י בתחום הזה".

בעוד שחייה בתור ילדה מפורסמת יכולים להיות סוריאליסטיים, במובנים רבים שילה היא נער טיפוסי. היא אוהבת להתנסות בבגדים ולמעשה פנתה לזהרה כדי ללמוד עוד על אופנה.

"שילה אוהבת מוזיקה, ריקוד, משחק ובזמן האחרון, בזכות אחותה זהרה, אופנה. זה לא תמיד היה ככה, אבל עכשיו היא אוהבת להתלבש בבגדים של אמא שלה", סיפר בעבר מקור שלישי סגנון חיים על התחביבים של שילה. "זהרה היא הפאשניסטה האמיתית במשפחה."

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של הטיולים הציבוריים הנדירים של שילה!

קישור מקור