תמונות של בתה של מיקלטי של נשות אחיות אבלון: אלבום תינוקות

תמונות של בתה של מיקלטי של נשות אחיות אבלון: אלבום תינוקות

נשות אחות כוכב מיקלטי פדרון (לבית בראון) ו אנטוניו פדרון הפכו רשמית להורים בפעם הראשונה עם הגעתה של התינוקת שלהם, אבלון אסא פדרון, ב-5 באפריל 2021.

אישיות TLC הודיעה שהם קיבלו את פני בתם המקסימה בלידת בית ואישרה שהכל בסדר. "היא מהממת ומדהימה", פרצה מיקלטי על צרור השמחה שלהם בהצהרה שלה באינסטגרם ב-8 באפריל. "טוני ואני כל כך נלהבים איתה ושמחים מאוד על איזו ברכה היא."

טוני שיתף תמונות משלו של אבלון מתרפק על מיקלטי והכלב שלהם, ספיידר. "המשפחה המדהימה שלי קיבלה רק פלוס אחד! בייבי אבלון אסא פדרון כבר כאן! אלוהים, אנחנו אוהבים אותה!" הוא שיתף עם עוקביו באינסטגרם. "כולם נראים בריאים. תודה על התפילות והמחשבות הטובות".

אחרי שפרסמה את החדשות המדהימות, סבתא גאה כריסטין בראון פרסמה תמונות שטרם נראו של בילתה עם אבלון. "להחזיק שוב תינוק בזמן הבישול! אחד הדברים האהובים עליי בלהיות אמא ואומה", כתבה תושבת פלאגסטף, אריזונה, בכיתוב המעריץ שלה.

מיקלטי היא אחת של כריסטין ובעלה לשעבר קודי בראוןששת ילדיה, אז המעריצים התמוגגו כשהודיעה שמשפחתה עם טוני גדלה באוקטובר 2020.

"טוני ואני בהריון", כתבה אז. "תכננו את זה מאז שהתחתנו לפני כמעט ארבע שנים. כל כך שמח שזה סוף סוף קרה. אנחנו מצפים לתינוק במרץ 2021. מאושרת ללא אמון ואני לא יכולה לחכות לחלוק עוד חוויה מדהימה עם בעלי."

הזוג, שקשר בדצמבר 2016, חשף מאוחר יותר את המין של ילדם על ידי שיתוף תמונות עם נושא ורוד עם המסר: "זו ילדה!"

לפני שהקטנה שלהם הגיעה, מיקלטי הייתה במצב קינון מוחלט והיא הייתה משתפת תמונות כדי להציג את גבשושית התינוק הגדלה שלה בשבועות האחרונים להריונה.

"כל כך נרגשת להוציא אותה החוצה רק מחכה מתי", שיתפה האם הטרייה. "וממתין ומחכה ומחכה אבל התינוקת תגיע בקרוב."

ביוני 2022 חשפה מיקלטי שאוואלון עומדת להפוך לאחות גדולה.

"יש לנו תאומים!!!!" מיקלטי שיתף דרך אינסטגרם ב-23 ביוני. "מיס אבלון תהיה אחות גדולה בדצמבר (תאומים מגיעים מוקדם יותר אז כנראה לפני כן)."

"טוני ואני בהחלט לא תכננו את זה או ציפינו לזה, אבל שנינו נרגשים לקראת ההרפתקה הקרובה שלנו וכל הכאוס והאהבה שהיא מביאה", הוסיפה.

הזוג קיבל את פני הבנים התאומים ארצ'ר בנקס ואייס מק'קורד ב-17 בנובמבר 2022.

"מכירים את Archer Banks Padron ואת Ace McCord Padron #אמא תאומה #בנים תאומים #תָשׁוּשׁ", כתבה מיקלטי לצד תמונות מקסימות שלה, ארצ'ר ואייס בבית החולים ב-22 בנובמבר.

גלול למטה כדי לראות תמונות של מיקלטי וטוני'יליד ראשון, אבלון.קישור מקור