תמונות של בתם של טורי וזך רולוף, לילה שיעשו לך את היום

תמונות של בתם של טורי וזך רולוף, לילה שיעשו לך את היום

טורי רולוף הודיעה שהיא ובעלה, זך רולוףקיבלה את פני התינוק מספר 2, הבת לילה ריי רולוף, ב-19 בנובמבר 2019. אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים שיתפו עדכונים רבים עם מעריצים לאורך הדרך כשהילדה הקטנה שלהם גדלה.

אמא של TLC פרסמה את ההכרזה הראשונית עם כמה יקרים מאוד תמונות של התינוקת שלהם וכתב, "לילה ריי רולוף. נולד ב-19 בנובמבר בשעה 18:52 8 פאונד 9 אונקיות. אורך 18 1/2 אינץ'."

התוספת למשפחת רולוף זכתה במהירות לתשומת לב רבה מצד חבריה. דוֹדָה אודרי רולוףחולקת שלושה ילדים עם בעלה ג'רמי רולוףהגיב מתחת לתמונות, "היא מושלמת, אנחנו אוהבים אותה כל כך כבר." איזבל רוקשיש לו בן יקר בשם מטאו עם בעלה יעקב רולוףכתב גם, "דוד ג'ייקוב ודודה איזי אוהבים אותה כל כך כבר."

בנוסף, סבא מאט רולוף משותף א תמונה עם נכדתו החדשה בנובמבר 2019 וכתב, "לילה ריי רולוף נולדה ב-19/11/19. עוד סכד יקר לחלוטין… [I] אוהב אותה מאוד כבר!"

בהערות, הוא המשיך לחלוק את האושר שלו עם המעריצים. כשאחד העוקבים כתב, "מזל טוב, @mattroloff, אתה סבא ממדרגה ראשונה לאורך כל הדרך!" הפטריארך הגאה פרץ, "תודה. אני אחד מבורך לגמרי. זה בטוח."

ללילה יש גם סבתא איימי רולוף, שגרושה ממת. אבל היא ו קארין צ'נדלרחברתו הנוכחית של מאט, הניחה לכאורה את המחלוקות ביניהם כדי לפגוש את התינוקת באותו יום.

"היא כאן. לילה ריי רולוף נולדה ב-19 בנובמבר 2019 לזכרי וטורי ולאח הגדול ג'קסון", כתבה איימי תמונה של עצמה עם נכדתה החדשה. "וואוו! לנכדה שלי יש את הלב שלי והיא כבר כל כך אהובה. היא יפה ויקרה וברכה למשפחה שלנו. אני כל כך מצפה לראות את התינוקת גדלה, רואה ג'קסון ולילה מסתובבים ומבלה איתם זמן סבתא. מזל טוב זכרי וטורי. שניכם הורים מדהימים. אוהבת אותך, לא יכולתי להיות יותר מאושרת ומתרגשת להיות שוב סבתא."

קארין גם שיתפה תמונה שלה אוחזת בלילה באותו יום וכתב, "סוכר ותבלינים והכל נחמד… ברוכה הבאה לעולם תינוקת! רולוף הכי חדש כאן ולא רציתי לשחרר".

לילא הפכה רשמית לאחות גדולה כשטורי ילדה את התינוק מספר 3, הבן יאשיהו, באפריל 2022.

ברור שזו בחורה קטנה שיש לה המון אהבה! בדוק את כל התמונות של התינוקת לילה ריי בגלריה שלנו למטה.קישור מקור